Jimmy Choo’dan Göz Kamaştıran Cruise Koleksiyonu

Jimmy Choo’dan Göz Kamaştıran Cruise Koleksiyonu

Jimmy Choo Cruise 2019 Koleksiyonu Bootie Modelleri

Jimmy Choo’nun gözalıcı tasarımlardan oluşan Cruise 19 koleksiyonu, BEYMEN’lerde ve www.beymen.com’da yerini aldı.

Markanın kreatif direktörü Sandra Choi’nin imzasını taşıyan koleksiyon, 1972 yılında Marie Helene de Rothschild’in ev sahipliğini yaptığı, Salvador Dali’den Brigitte Bardot’ya kadar birçok ünlü ismin davetli olarak katıldığı sürrealist balonun fotoğraflarından ilhamla tasarlandı.

Markanın imza yıldızı Supernova, koleksiyonda gökyüzünün gece yarısı rengini çağrıştıran koyu lacivert süet üzerine göz alıcı kristallerle bezeli olarak karşımıza çıkıyor.

Jimmy Choo Cruise 2019 Koleksiyonu Taşlı Spor Ayakkabı

Prince de galles’i eğlenceli bir şekilde yorumlayan Prince of Star ise parlak yıldızları şehre indiriyor. Koleksiyondaki gece ayakkabıları ve clutchlar, yıldız detayları ve kristal taş detaylarının yanı sıra tüylerle zenginleşiyor.

Jimmy Choo Cruise 2019 Koleksiyonu Bootie Modelleri

Jimmy Choo Cruise 2019 Koleksiyonu, geleceğin klasik stilettosu Jimmy Choo AVA’nın gelişini müjdeliyor. Önü yüksek kesim, tabanı ise alçalarak yere değen Jimmy Choo AVA ve Jimmy Choo LOVE, dans pistlerinin vazgeçilmezi olacak. Yanları transparan pleksiden Jimmy Choo Lisha ise ışıltılı siyah büyük yıldız işlemeleri ve yüksek topuğu ile göz kamaştırıyor.

Jimmy Choo Cruise 2019 Koleksiyonu Portföy Çanta

Kristal taşlı Mary Jane bantıyla göz kamaştıran Jimmy Choo Bing, üç farklı topuk alternatifi sunuyor.

Simli puantiyeli tül detayı ile bilekleri saran Jimmy Choo Lavish, kombinlerinize şıklık katarken, platform topuklu Jimmy Choo Santina, Jimmy Choo Maple ve Jimmy Choo Peachy ise saten, kristal taşlı ve pul işlemeli alternatifleriyle sizi partinin yıldızı yapıyor.

Jimmy Choo Cruise 2019 Koleksiyonu Çizme Modelleri

Siyah ve prince de galles seçeneklerdeki Jimmy Choo Mavis çizmeler ve Jimmy Choo Marinda botlar, kare kesim topuklarıyla şıklık ve rahatlığı buluşturan deri Jimmy Choo Mirren botlar sezon geçiş döneminde vazgeçilmeziniz olacak.

Jimmy Choo Cruise 2019 Koleksiyonu Kol Çantası Modelleri

Koleksiyonun çantaları arasında ise; farklı renk seçenekleriyle logolu Jimmy Choo JUNO, saten, metalik deri, piton ve Supernova alternatifleriyle Jimmy Choo Clemmie clutchlar yer alıyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir