Jean Pierre Patisserie: Konsept Pastaların Vazgeçilmez Adresi

Jean Pierre Patisserie: Konsept Pastaların Vazgeçilmez Adresi

Alkolsüz Mekanlar Eyüp - Jean Pierre Patisserie

İstanbul Göktürk’ün ağızlara tat, gözlere ziyafet veren mekanı Jean Pierre Patisserie

Pastalarıyla herkesin gönlünde taht kurmuş, hem lezzet hem de görüntü olarak görenleri mest eden bir yer burası. Küçük ve sevimli bir alanda hizmet veren pastahane, konsept pastalar ile talep edilen şekil ve görünümde doğum günü ve özel gün pastalarını hazırlıyor. Son dönemlerde sosyal medyanın hayatımıza iyiden iyiye girmesiyle daha çok görmeye başladığımız ve özel anlarımıza eşlik etmesini istediğimiz şık ve kişiye özel pastalar burada ustalıkla ve özenle hazırlanıyor. Titizlikle yürütülen başarılı çalışmanın sonucu da bir hayli tatmin edici oluyor.

Alkolsüz Mekanlar Eyüp - Jean Pierre Patisserie

Taze meyveler, rengarenk çiçekler ile süslenmiş konsept pastalar

Jean Pierre Patisserie bilhassa kır düğünlerinde istek üzerine tasarlanan, taze mevsim meyveleri ve rengarenk çiçeklerle, hem şık hem de gösterişli pastalar ile hizmet veriyor. Sadelikten ödün vermeden ama şıklığı da eksiltmeden hazırlanan pastalar, müşterilerin de yüzünü güldürüyor. Kapalı mekan ya da otel düğünlerinde ise daha gösterişli ve iddialı pastalar hazırlanarak, servis ediliyor.

Alkolsüz Mekanlar Eyüp - Jean Pierre Patisserie

1 yaş partileri, yıl dönümleri, düğün ve tüm özel günler için hazırlanan enfes pastaların adresi

Yeni ebeveynlerin ilk doğum günü heyecanını doyasıya yaşadığı 1 yaş partilerinin baş ögesi cicili biçili konsept pastalar oluyor. Bu noktada Jean Pierre Patisserie devreye giriyor ve hayalinizi bir kekin üzerine resmediyor. Size de bu güzel görüntüye kıyamamak ama yemeden de duramamak düşüyor. Evlilik yıl dönümlerinde eşine unutamayacağı bir sürpriz yapmak isteyenler de soluğu bu mekanda alıyor ve benzersiz bir pasta yaptırma imkanına sahip oluyor.

İyi bir pastanın yalnızca özel günlere has olmaması gerektiğini düşünenlerdenseniz, bu düşüncenize şiddetle katılıyoruz! Lezzetiyle meşhur Jean Pierre Patisserie pastaları, özel gün haricinde de yaş pasta keyfi yapmak isteyenler için fırsat sunuyor. Çilekli, profiterollü, çikolatalı çeşit çeşit pastalar müşterilerinin beğenisine sunuluyor. Bunlara ek olarak tatlı ve tuzlu kurabiyeler, çeşit çeşit çikolatalar, farklı tatlı çeşitleri de bu mekanda bulabileceğiniz ve tadabileceğiniz lezzetlerden.

Jean Pierre Patisserie İletişim
Adres: Göktürk Merkez Mahallesi, İstanbul Caddesi, No:16, Eyüp/İstanbul
Tel: (0212) 322 13 63

Mekan Editörü Esra Ünal

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir