Jean Gömlek ve Ceketlerle Spor Kombinler Oluşturun!

Jean Gömlek ve Ceketlerle Spor Kombinler Oluşturun!

Kot Ceket Trendleri

Kotlar, spor giyinmeyi seven hanımların ilk tercihlerindendir. Kot etekler, kot elbiseler, tunikler ve kot ceketler özellikle genç kızlar için popüler kıyafetlerdir. Özellikle ilkbahar ve sonbahar mevsimlerinde, kombin tercih edilen kot ceket ve gömlekler, kurtarıcı anahtar parçalar arasında yer alır. Sizler de kot ceket ve gömlek giymekten hoşlanıyorsanız, bugüne özel hazırladığımız şık kombinlerimize ve stil önerilerimize göz atmalısınız!

Kot Ceket Trendleri

Kotta favori renkler her zaman mavi ve lacivert tonlarıdır

Kotlarda en çok tercih edilen renk, mavi ve lacivert tonlarıdır. Kış mevsiminde koyu renk kotlar tercih edilirken, sıcak havalarla birlikte buz mavisi ve açık mavi tonlardaki kotlar da tercih edilebilir. Özellikle renkli ve fırfırlı uzun eteklerinizin üstüne, kısa kot ceketleri tercih edebilirsiniz. Böyle bir kombinde, çanta ve ayakkabınızı spor modellerden tercih edebileceğiniz gibi, daha feminen ve elegan bir stil arıyorsanız, klasik modelleri de tercih edebilirsiniz.

Kot Ceket Trendleri

Kotlarda bu sezon her rengi kullabilirsiniz

Denimler sadece mavi ve lacivertle özdeşleştirilse de, yeşilleri sarıları turuncuları da bu sezon, oldukça fazla göreceğiz. Genç kızlara ve kendini genç hisseden tüm hanımlara özellikle renkli kot ceketleri tavsiye ediyoruz. Desenli eteklerinizin üzerine eteğinizle uyumlu kot ceketleri kombinleyebilirsiniz. Okulda, üniversitede, hafta sonu gezilerinizde spor bir kombin yapmak istiyorsanız, renkli kot ceketleri öncelikli tercih edebilirsiniz.

Tesettür Jean Kombin Örnekleri

Kombin1: Kot Ceket: Mavi, Etek: Etro: Kaban: Mango, Ayakkabı: Sperry, Şal: Aker

Kot ceketle gelen özgürlük

Kot giymek demek özgürlük ve spor giyinmek demektir. Kot ceketler, kot etekler üzerine giyilebildiği gibi, farklı kumaşlardan oluşan etekler üzerinde de şıklık oluşturur. Kanvas, keten ve buna benzer etek ve pantolonların üzerinde kot ceketlerin havası, ayrıca kayda değer bir şıklıktır. Takı ve aksesuarlar da, kot ceketli kombinimizin ruhuna aykırı düşmemelidir.

İşte size ilham verecek, jean gömlek ve ceketlerden oluşturduğumuz harika tesettür kombinleri

Tesettür Jean Kombin Örnekleri

Kombin2: Ceket: Lcw, Etek: Defacto, Kaban: Mango, Ayakkabı: Desa, Çanta: Dolce&Gabbana

Tesettür Jean Kombin Örnekleri

Kombin3: Ceket: John Banner, Etek: Camilla, Kaban: Lcw, Ayakkabı: Madewell, Şal: Aker

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir