İstanbul’un Masalsı Cafe&Butiği: La Madamoiselle

İstanbul’un Masalsı Cafe&Butiği: La Madamoiselle

Alkolsüz Mekanlar Florya La Madamoiselle

Sıradanlığın dışında, farklı konseptli ve içinize huzur serpen bir mekan, La Madamoiselle

La Madamoisell, Florya’da bahçeli bir villanın cafeye dönüşmüş hali. Yeşil ve pembenin bir arada olduğu, fenerler, canlı çiçekler kullanılarak süslendirilmiş masalsı bir mekan. İki katlı mekanın ilk katı şık mobilyalarla döşenmiş, ikinci katında ise zengin butik ürünleri yer aldığı nadir cafe&butiklerden.

Alkolsüz Mekanlar Florya La Madamoiselle

Arkadaşlarınızla ve sevdikleriniz ile oturup muhabbet ederken huzur bulabileceğiniz, şehrin göbeğinde ama bir o kadar da sakin, gözünüze sürekli farklı şık tasarımların çarptığı La Madamoiselle‘nin en büyük özelliği ise elinizin dokunduğu her şeyin sizin olabilmesi. Yani hepsinin satın alınabiliyor olması. Size sıcak bir ev ortamını gerçek anlamda yaşatan güler yüzlü hizmeti ise hiç eksik etmeyen bu mekanda, yaz aylarının da yaklaşması ile huzur dolu villanın bahçesinde, salıncakta keyif yaparken çayınızı yudumlayabilirsiniz.

Alkolsüz Mekanlar Florya La Madamoiselle

Tülay Hanım’ın yaptığı cheesecakeler, muffinler ve zengin içecek menüsü damak tadı konusunda da sizi fazlası ile tatmin edecek derece. La Mademoiselle‘ nin cafe bölümünden ayrılıp üst kata çıktığınızda Cemile Gül’ün özenle işlenmiş çeyiz ve kaftan tasarımları, Amerikalı marka Sherry Hill’in abiyeleri, İtalyan Adele Fado ve Nina Aghen imzalı elbiseleri karşılayacak sizi.

Kısacası pembe düşkünleri için masal diyarlarından esintiler içeren yeşilin güzelliğiyle harmanlanan bu mekan, satın alınabilinen kurabiyeleri, hoş muhabbetleri ve 5 çayları için, hem de zengin butik ürünleri ile sizleri bekliyor.

La Madamoiselle İletişim:
Adres: Şenlikköy Mah. Orman Sok. No:10/3 Florya İstanbul
Tel: +90 212 5740134

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir