İstanbul’un En İyi Alkolsüz Gurme Burgercileri

İstanbul’un En İyi Alkolsüz Gurme Burgercileri

Gurme Burger Adresleri İstanbul

Son dönemlerde hızla yayılan bir lezzet steak burgerler… Neredeyse her büyük semtte bir ara sokak da veya cadde üzerinde gurbe diyebileceğimiz steak burgerci bulmak mümkün. Ateşde katkısız dana eti ile hamburgerin katkısız saf tadını alabileceğiniz gurme burgerler, Türk halkının kesinlikle çok hoşuna gitti! Bizde sizler için lezzetine ve servisine güvendiğimiz bir kaç alkolsüz gurme burgercileri araştırdık.

Burger Lab

Burgerlab

Karaköy, Akmerkez, Ataşehir, Çekmeköy, Maslak Uniq olmak üzere 5 adet şubesi bulunan Burgerlab, İstanbul’ un bir çok merkezi noktası bulunan şubeleri ile neden gitmeliyim sorusunun cevaplarından bir tanesi. Lezzetleri konusunda bir çok gurme tarafından tavsiye edilen Burgerlab’ın bizim editörümüze göre favori lezzeti, acı sos içeren Mad Burger. Servis konusunda Karaköy şubesi dışında diğer şubelerde ufak tefek aksaklık yaşansada, lezzeti %100 dana eti ve temizliği ile listede yer almayı başardı.

Burgerlab Nerede?

Adres: Dericiler Sokak No:10, Karaköy
Tel: (0212) 293 03 13

Adres : Akmerkez Food Court
Tel : (0212) 282 18 18

Adres : Varyap Meridian C Blok No:1
Tel : (0216) 290 26 90

Adres : IdealistPark AVM, Çekmeköy
Tel : (0216) 526 44 04

Adres : Maslak Uniq, Ayazağa Caddesi No:4 Ayazağa, Sarıyer
Tel : (0212) 276 23 03

Virginia Angus

Virginia Angus

Bu işin eskilerinden olan konum olarak neden gitmeliyim sorusunun cevabını Eminönü’nün tarihi atmosferi ile cevaplayan Virginia Angus, lezzeti ve temizliği ile kaliteli gurme burgerci etiketini fazlası ile hak ediyor. Etleri biraz yağlı olsada, sonuç olarak kalori takıntısını bir kenara bırakabileceğiniz lezzetler bunlar… Yüksek fiyatları şaşırtıcı gelsede, 180 gr lokum burger bu mekanın favori yiyeceği arasında göze çarpıyor.

Virginia Angus Nerede?

Adres : Tahtakale Mh., Uzun Çarşı Cd. No:136, 34116 Mercan, Eminönü
Tel : (0212) 528 38 08

Mano Burger

Mano Burger

Caddebostan’ın en hareketli yerinde bulunan Mano Burger hamburgerciden çıktıktan sonra ne yapayım sorusunu size sordurmuyor. Konum itibari ve havalarında ısınması ile Mano Burger açık bahçesi, lezzetli burgerleri ile size neden gitmeliyim sorusunu yanıtlıyor. Ortalama gurme burger fiyatlarına sahip Mano Burger’in favori burgeri ise bize göre Ottoman Burger

Mano Burder Nerede?

Adres : Caddebostan, İskele Cad. No:14, Kadıköy
Tel : (0216) 302 94 44

Burger Et Nerede

Burger Et

Acıbadem metrobüs durağının az yukarısında bulunan, köşede ki burgerci diye adlandırabileceğiniz yer Burger Et. Güzel bir mimari konsepte sahip olan mekanın özellikle iş çıkışların da Acıbadem ve çevresinde oturanlar için lezzetli bir seçenek olabilir. Favori burgeri olarak Texas burgeri önerebileceğimiz mekanın belkide tek ufak sıkıntısı biraz yavaş olan servisi.

Burger Et Nerede?

Adres : Küçük Çamlıca, Üçpınarlar Cd. No:32, Acıbadem
Tel : (0216) 327 45 45

Shack Shack

Shack Shack

İsmi bir marka haline gelmiş burgerci. Yüksek fiyatlarını gerek hizmeti, gerek lezzeti ile fazlası ile hak eden Shack Shack gurme burgerciler listemizin son gözdesi. Neden gitmeliyim sorusunun cevabı olarak, gerçek hamburger lezzeti ve rahat ortamı diye cevaplayabileceğimiz mekanın favori burgerini ise sizlere bırakıyoruz..

Shack Shack Nerede?

Adres : Istanbul, Tünel Şahkulu Mah. İstiklal Cad. No: 509 Tünel, Beyoğlu
Tel : (0212) 293 45 52

Adres : Pinar Mah. Istinye Bayiri Cad. Istinye Park Avm
Tel : (0212) 345 51 84

Adres : Acıbadem Mh. Çeçen Sokak Akasya Evleri Sitesi Kent Etabı
1. Bodrum kat, No : 71 Akasya Alışveriş Merkezi, Acıbadem
Tel : (0216) 510 54 48

Adres : Kanyon Alışveriş Merkezi No: 176C Levent İstanbul
Tel : (0212) 353 52 26

Yorumlar

“İstanbul’un En İyi Alkolsüz Gurme Burgercileri” için 2 cevap

  1. Seher Gönül Düzgün dedi ki:

    Merhabalar, alkolsuz yerler postunuzu okudum, burada yer alan mano burgerde alkol olmasa ki var olduğunu hatırlıyorum. Bazi hamburgerlerinde domuz eti kullaniyorlar bu sebeple bence sizin tarafinizdan tavsiye edilmesinin doğru olmayacagini düşünüyorum.

  2. admin dedi ki:

    Önerdiğimiz tüm mekanlar özellikle incelenmektedir. Bazen konu hazırlandıktan sonra alkol servisi başlayabiliyor. Bu noktada farkettiğimiz an güncelleme sağlıyoruz. Domuz eti kullanımını ilk kez sizden duyduk yine de kontrol sağlayacağız. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir