İstanbul’un En Güzel Manzaralı Sahilinde Yeni Bir Kahveci: Beykoz Kahvecisi

İstanbul’un En Güzel Manzaralı Sahilinde Yeni Bir Kahveci: Beykoz Kahvecisi

Beykoz Kahvecisi

İstanbul Boğazının kıyısında misafirlerine kapılarını açan Beykoz Kahvecisi; manzarası, dekorasyonu ve lezzetleriyle İstanbullulara favori rota olma iddiasıyla geliyor. Şehrin en güzel manzaralı sahilinde kurulan mekan; enfes aromalı dünya kahveleri, zengin tatlı menüsü, modern ve sıcacık atmosferiyle yeni kahveciniz olmayı hedefliyor.

Beykoz Belediyesi tarafından“7/24 Yaşayan Beykoz” sloganıyla ilçeye kazandırılan Kemankeş Restoran ve Bisiklet Kafe gibi marka mekânlara bir yenisi daha ekleniyor. Boğaz manzarası, birbirinden leziz kahveleri ve tatlı seçenekleriyle kahve tutkunlarının müdavimi olacağı Beykoz Kahvecisi, sahile canlılık katan konseptiyle misafirlerini ağırlıyor.

Beykoz Kahvecisi Tatlılar

Beykoz Kahvecisinde Ne Yenir?

Mekânın görüntü ve tadıyla damaklara hitap eden tatlı reyonunda çilekli tart, ekler, tiramisu, browni, havuçlu kek, cheescake ve kurabiyeler ziyaretçilere göz kırpıyor.

Beytaş Üretim Tesislerinde, ilçenin köylerindeki çiftçilerden satın alınan doğal süt ve malzemelerle hazırlanan tatlılar lezzet ve sunumlarıyla ziyaretçilerden tam not alıyor. Taze soğuk sandviç seçenekleri kahvaltı ve öğle yemekleri için alternatif sunuyor.

Beykoz Kahvecisi İçecekler

Beykoz Kahvecisinde Ne İçilir?

Menüsünde tüm dünya kahvelerinin bulunduğu mekânda, kıtaları aşarak gelen Arabica kahve çekirdeklerinden özenle kavrulan kahveler ilçe sakinleriyle buluşuyor. Etiyopya, Columbia, Guatemala, Sumatra, Papua Yeni Gine menşeli kahve çekirdeklerinden hazırlanan özgün aromalı kahveler müşterilerin tercihlerine göre soğuk ya da sıcak servis ediliyor.

Sahil manzarası ve temiz havanın eşlik ettiği mekânda, latte, mocha, cappicino ve americano en çok tercih edilen sıcak lezzetler arasında yer alıyor. Soğuk seçeneklerde meyveli frozen, frappe, fresh berry içecekleri bulunuyor. Mekânda, kahve tutkunları için filtre ve çekirdek kahve satışı da bulunuyor.

Beykoz Kahvecisi Lezzetleri

Lezzet ve Huzur Dolu Mekân

Her gün 08:30-00:30 saatleri arasında hizmet veren tesis özellikle gençlerden, hafta sonları ise sahilin güzelliğini yaşamak için İstanbul’un dört bir yanından gelen ziyaretçilerden yoğun ilgi görüyor.

Beykoz Belediyesi’nin tüm sosyal tesislerinde olduğu gibi uygun fiyat ve kalite standartlarıyla hizmet veren tesise sevdikleriyle gelen ilçe sakinleri lezzet ve huzur dolu mekândan BeykozKart avantajıyla yararlanıyor.

Beykoz Kahvecisi İletişim

Beykoz Kahvecisi İletişim:

  • Adres: Gümüşsuyu Mahallesi Kelle İbrahim Caddesi No: 31/A Beykoz / İstanbul
  • Telefon: (0216) 331 09 31

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir