İstanbul’a Yakın Tatil Beldesi Yalova’nın Alkolsüz Hizmet Veren 4 Oteli

İstanbul’a Yakın Tatil Beldesi Yalova’nın Alkolsüz Hizmet Veren 4 Oteli

İstanbul'a Yakın Yalova İslami Oteller

İstanbul’a yakınlığıyla, termal sularıyla ve sakin doğasıyla bilinen Yalova, tatilcilerin de gitmeyi en çok tercih ettiği beldelerden oluyor.

Doğa yürüyüşlerine, şifa vesilesi termal suyla buluşmaya ve huzurlu bir tatile olanak tanıyan şehir, muhafazakar ailelere uygun otellere de ev sahipliği yapıyor.

İstanbul'a Yakın Yalova İslami Oteller

Açık büfe restoranlardan, özel havuzlara; çocuk aktivitelerinden, yemyeşil doğasına; Spa merkezlerinden, oyun alanlarına kadar birçok aktivitenin bir arada olduğu bu oteller, muhafazakar ailelerin de rahat ve keyifli bir tatil yapabilmesini sağlıyor.

Yalova alkolsüz otelleri konseptiyle hizmet işletmeleri sizler için listeledik.

İstanbul'a Yakın Yalova İslami Oteller

Lova Hotel & Spa

Yalova merkeze yakın bir konumda bulunan ve 1500 m2 genişliğinde bir alanda hizmet veren 4 yıldızlı bir otel Lova Hotel & Spa. İsminin hakkını verircesine kadınlara ve erkeklere özel iki ayrı Spa alanı bulunduran işletme, açık ve kapalı havuzları, ferah teras ve balkonları, deniz manzaralı alanları, fitness salonları, a la carte restoranları ve çocuk oyun alanları ile muhafazakar aileler için ideal bir tatil merkezi oluşturuyor. Farklı bütçe ve taleplere göre tercih edilebilecek oda tipleri mevcut olan otelde, konaklamanın haricinde toplantı ve organizasyonlar için uygun salonlar ve toplantı odaları da mevcut. Çocuklu aileler için ise, çocuklara özel havuz, çocuk sinemaları, özel yemek menüleri ve ikramlar bulunuyor.

 • Lova Hotel & Spa İletişim
 • Adres: Samanlı Termal Yolu Caddesi, No:3, Yalova
 • Tel: 444 56 82

İstanbul'a Yakın Yalova İslami Oteller

Yalım Hotel

Kendisini maviyle yeşilin buluştuğu yer olarak tanımlayan Yalım Hotel, bu tanımı doğrularcasına harika doğaya sahip bir alanda kurulu bulunuyor. İstanbul’a 1.5 saatlik uzaklıkta bulunan bu keyifli mekan, tamamı deniz manzaralı odalarıyla tatiliniz boyunca doğanın tüm güzelliğine şahitlik etmenizi sağlıyor. Manzaralı 8 Suite aile odası, 16 Aile odası ve 3 engelli odası ile toplam 27 oda 100 yatak kapasitesine sahip olan bu küçük ve şirin işletme deniz manzaralı alkolsüz restoranı, kadınlara özel kapalı havuzu, çocuklar için oyun parkı ve yeşillikler içinde çay bahçesiyle sakin ve huzurlu bir tatil vadediyor.

 • Yalım Hotel İletişim
 • Adres: Fıstıklı Köyü İskele Meydanı, No:14, Armutlu/Yalova
 • Tel: (0226) 535 66 55

İstanbul'a Yakın Yalova İslami Oteller

Rizom Tatil Köyü

İstanbul’un yanı başında, şehre bu kadar yakın olduğunuzu size bir anda unutturup, doğayla iç içe huzur dolu bir tatil yapmanızı sağlayan bir işletme Rizom tatil köyü. Kalabalık aileler için de baş başa gidilecek tatiller için de oda seçenekleri bulunduran otel, yeşillikler içerisinde özel alan ve havuzlarda, deniz manzaralı çardaklarda, açık büfe restoranlarda ve oyun alanlarında vakit geçirerek, keyifli ve unutulmaz bir tatil yapmanıza olanak tanıyor. Kadınlara özel ayrılan 5000 metrekarelik alanda 4 ayrı havuzun bulunması da muhafazakar ailelerin yüzünü güldüren özelliklerden oluyor.

 • Rizom Tatil Köyü İletişim
 • Adres: Tigem Arazileri İçi Kamplar Bölgesi, Yalova
 • Tel: 444 64 95

İstanbul'a Yakın Yalova İslami Oteller

İnka Motel

Yalova Fıstıklı’da denize sıfır konumda alkolsüz otel konsepti ve kadın havuzu ile muhafazakar otel sınıfına giren İnka Motel, lüks ve şatafattan uzak fakat doğayla iç içe bir tatil planı kuranlar için ideal bir mekan. Deniz ve bahçe manzaralı odaları, zeytin ağaçlarıyla bezenmiş yeşil bahçesi, çocuk oyun alanı ve Türk ve Dünya mutfağının örneklerinin sergilendiği restoranı ile çocuklu ve çocuksuz muhafazakar ailelerin rahatlıkla tercih edebileceği bir yer.

 • İnka Motel İletişim
 • Adres: Fıstıklı Köyü, 77500, Armutlu/Yalova
 • Tel: (0226) 535 62 59

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir