İstanbul Avrupa Yakası’nın En İyi 10 Kahvaltı Mekanı!

İstanbul Avrupa Yakası’nın En İyi 10 Kahvaltı Mekanı!

Avrupa Yakası'nın En İyi Alkolsüz Kahvaltı Mekanları

Avrupa Yakası’nın En İyi Alkolsüz Kahvaltı Mekanları

Kahvaltı müptelaları için kahvaltıda da oldukça iddialı mekanları keşfetmeye devam ediyoruz…

Bazı anlar vardır ki, büyüsünü fazla sözle bozmak istemezsiniz… İşte ailece ya da dostlarla birlikte yapılan kahvaltılar bu anlardan birisidir. Birbirinden leziz kahvaltılıklarla donatılmış serpme bir sofraya kim hayır diyebilir?

Geçen hafta “Anadolu Yakası’nın En İyi 10 Kahvaltı Mekanı” sizler için seçmiştik. Bu hafta ise Avrupa Yakası alkolsüz kahvaltı mekanlarıyla karşınızdayız.

İşte gitmenizi şiddetle tavsiye ettiğimiz Avrupa Yakası’nın en iyi 10 kahvaltı mekanı…

Avrupa Yakası’nın En İyi 10 Kahvaltı Mekanı!

Konak – Galata: İstanbul’u İstanbul yapan gün muhteşem manzarasını ve tarih kokan o tepelerini lezzetli bir kahvaltı eşliğinde izleyebilirsiniz. Şehrin merkezinde gizli kalmış, sessiz, sakin ve huzur dolu mekanı keşfetmenin mutluluğunu yaşayın.
Tel: 0212 252 53 46

Fua – Maçka: Şehrin gürültüsünden uzak, Maçka parkı içerisinde, leziz tadların buluştuğu mekan… 85 çeşit kahvaltısı, yiyecek içecek çeşitleri ile oldukça geniş seçenekleri de mevcut.
Tel: 0212 219 79 29

Zamane Kahvesi – Nişantaşı: Nişantaşı’nın en şirin kahvaltı mekanı… Pazar sabahı Nişantaşı’ndan uzaklaşmak istemiyorsanız kahvaltıyı burada geçirmenizi tavsiye ederiz. Ev yapımı reçellerden tutun, sucuk ve yumurtaya kadar her şeyi var. Dışarda bulunan masalarda yer bulmak oldukça zor ama iç mekan o kadar hoş ki içerde oturmanın keyfi de bir başka.
Tel: 0212 296 28 33

Emirgan Sütiş – Emirgan: İstanbul’’un tarihi dokusunu hissedebileceğiniz, Pazar sabahı kahvaltı edilecek en güzel yerlerden biri. Özellikle kıymalı kol böreğini şiddetle tavsiye ederiz.
Tel. 0212 323 50 30

Namlı Gurme – Karaköy: Kahvaltı en sevdiğimiz öğün, hele ki Pazar kahvaltıları… Hem gözünüzü hem midenizi doyuran çeşitliliği ile favori kahvaltı mekanlarınızdan biri olacağı kesin.
Tel. 0212 293 68 80

Kale Cafe – Rumelihisarı: Mükemmel kahvaltı! Şehirde yüzlerce kahvaltı, serpme kahvaltı mekanı bulabilirsiniz, ancak Kale Cafe bize göre gerçekten açık ara liderliğini koruyor. Sucuklu yumurta yemeden kalkmamanızı tavsiye ederiz, tereyağı içinde gelen hellim de aynı şekilde muhteşem…
Tel. 0212 265 6563

Lokma – Rumelihisarı: Bizim için Boğaz manzarası eşliğinde pazar kahvaltısı demek “Lokma” demek. Fiyatları biraz yüksek ancak manzara, servis şıklığı ve kalitesi tartışılmaz. Boğaza gittiğinizde bir limonatası bile içilir.
Tel. 0212 265 71 71

Huqqa – Kuruçeşme: Mutlaka gidilmesi gereken bir mekan! Hızlı ve iyi seçilmiş servis görevlilerinin hizmetinde muhteşem keyifli bir kahvaltı… Özellikle serpme kahaltısını şiddetle tavsiye ediyoruz.
Tel: 0212 265 06 66

Oba – Baltalimanı: İnsanın kendini manzaraya bırakıp ruhunu yenilediği mükemmel mekan… Lezzet, miktar ve fiyat üçlüsünün birbirine uyumunun üst seviyede olduğu bir yer.
Tel: 0212 277 99 11

Van Kahvaltı Evi – Cihangir: Van kahvaltısını en iyi temsil eden mekanların başında geliyor. Mekanın kahvaltısı hiç kuşkusuz mükemmel. Belirtmemiz de fayda var ki bu mekanda sunulan her ürün taze olarak sunuluyor.
Tel. 0212 293 64 37

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir