İstanbul Anadolu Yakasının En İyi 10 Kahvaltı Mekanı!

İstanbul Anadolu Yakasının En İyi 10 Kahvaltı Mekanı!

İstanbul Anadolu Yakası Alkolsüz Kahvaltı Mekanları

Anadolu Yakası’nın En İyi 10 Alkolsüz Kahvaltı Mekanı

İstanbul’un en iyi kahvaltı mekanlarını seçtik!

Mekan keşfinden en çok keyif aldığımız konu: Kahvaltı Mekanları! Haftasonu birbirinden leziz kahvaltılıklarla donatılmış serpme bir sofra kim hayır diyebilir? Peki ihtişamlı bir açık büfeye?

YesilTopuklar.com olarak size en uygun kahvaltı mekanlarını seçmek için tabiri caizse ince eleyip sık dokuduk. Bu sebeple sayfayı favorilerinize eklemenizi ya da çıktısını almanızı tavsiye ederiz. İşte, “Şehir Benim, Lezzet Benim!” diyen ziyaretçilerimize İstanbul’un en iyi alkolsüz kahvaltı mekanları

İstanbul Anadolu Yakası’nın En İyi Alkolsüz Kahvaltı Mekanları:

Namlı Gurme -Caddebostan: Bir çok çeşidin bir arada sunulduğu Namlı Gurme’de, Caddebostan’ın sakin ağaçlar altında ki bu mekanına mutlaka uğraymanızı tavsiye ederiz. Fiyatlar emsallerine göre yüksek ama peynirin ve diğer kahvaltılıkların hem taze, hem de bu kadar çeşitlisini başka bir yerde bulma şansınız çok düşük.
Tel: 0216 411 50 50-51

Hidiv Kasrı – Beykoz: Temiz hava ve güzel bir kahvaltı isteyenlerin en favori kahvaltı mekanalrından birisidir. Korunun tertemiz havasında yapılan uzun bir yürüyüş sonrasında soluklanmak ve Pazar kahvaltınızı yapmak için oldukça ideal bir mekan.
Tel : 0216 413 92 53

Süt Yumurta Reçel – Kadıköy: Doğallık bir mekan için olmazsa olmaz en önemli özellik. Hele bu doğallığın yanına bir de samimiyet ekleniyorsa işte o zaman o mekan, tadından yenmiyor. Süt Yumurta Reçel, bu iki özelliği de harikulade bir şekilde sunan mekanlardan biri.
Tel. 0216 330 96 26

Mihrabat Korusu – Kanlıca: İnanılmaz manzarasıyla Mihrabat Korusu’nu şiddetle tavsiye ediyoruz. Kahvaltı için yiyecek çeşitine diyecek yok ne ararsanız var.
Tel. 0216 425 86 16

Ünlüer Gurme – Maltepe: Yaz aylarının bol güneşli günlerinde, bahçesinde ki yemyeşil mis kokulu meyve ağaçları, rengarenk çiçekleri, taş, saman ve at arabası kasaları gibi otantik unsurlarla süslenen bahçesinde lezzetli tatlarla dilediğiniz gibi bir kahvaltı sofrası sizi bekliyor.
Tel. 0216 457 08 08

Pinhan – Küçükyalı: Bostancı’yı sahil yolundan biraz geçince, tam da Küçükyalı’da muhteşem adalar manzarasıyla, asırlık çam ağaçlarının ardına gizlenmiş sizi bekliyor.
Tel: 0216 518 6767

Paşalimanı – Üsküdar: Anadolu Yakası’nda boğaz manzaralı bir kahvaltı etmek istediğinizde aklınızın bir köşesinde durabilecek olan bu mekanda Türk Kahvaltı Tabağı’nı denemenizi tavsiye ediyoruz.
Tel : 0216 495 32 16

Filizler – Üsküdar: Hem kahvaltı hem yemek için tavsşye edebileceğimiz bir makan. Kalvaltı için özellikle erken saatlerde gidilmesini öneririz. Bu şekilde en güzel masalardan birine geçebilir ve nefis Kız Kulesi manzarası eşliğinde süper hızlı bir servisle keyif yapabilirsiniz.
Tel: 0216 343 45 49

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir