İst-Cafe İstiklal Caddesi’nin Vazgeçilmezi

İst-Cafe İstiklal Caddesi’nin Vazgeçilmezi

Yolunuz İstiklal Caddesi’ne düştüğünde tatlı bir atmosfer ve sıcak bir mekana kendinizi atmak isterseniz İst-Cafe tam size göre. Özellikle gençlerin uğradığı kafe muhteşem lezzetleri ve zengin mönüsü ile namından söz ettiriyor.

Adını hem İstiklal Caddesi hem de İstanbul’dan alan İST Cafe, kısa sürede Beyoğlu’nun buluşma noktası haline geldi. Mekan, gündüz gezginleri kadar iş çıkışı keyfi için de cazip bir seçenek olarak Beyoğlu müdavimlerinin kalbine girdi. Ayrıca hızlı ADSL bağlantısı sayesinde kahve eşliğinde işini tamamlamayı seçenler için şimdiden vazgeçilmez bir adres. Kısacası sınırsız sohbet, zengin, herkese hitap eden bir mönü, Beyoğlu’nun eşsiz dokusuyla içiçe bir ortam İST Cafe’de!

ist2

ist3

ist6

ist7

ist8

Yorumlar

“İst-Cafe İstiklal Caddesi’nin Vazgeçilmezi” için 3 cevap

  1. Reyyan dedi ki:

    çok beğendiğim ve sık uğradığım bir cafe herkese tavsiye ederim. İçkisiz olması ve mekanın rahatlığı beni memnun eden özelliklerden biri.

  2. Ayşegül dedi ki:

    güzel bir yere benziyor. gitmeliyim ..

  3. ebru dedi ki:

    stklali çok severım ama alkolsüz mekan az olduğundan çok sık gidemem…ama burası bir başka benim kurtarıcım resmen 🙂 bu arada istiklal de gidebileceğniz bir mekan daha önerim … kallavi cafe

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir