İş Yaşamının Tesettürlü Kadınlarının 6 Favori Giyim Markası

İş Yaşamının Tesettürlü Kadınlarının 6 Favori Giyim Markası

Tuğba & Venn Tesettür Giyim Modelleri 2017

Her gün akıllara gelen “Ne giysem?”, sorusuyla başı dertte olan iş kadınlarının imdadına yetişen tesettür giyim markaları, hayatı kolaylaştırıyor.

İş yaşamına stil katan kusursuz parçalar, fonksiyonel tasarımlarla kozmopolit kadını tasvir ediyor. Şehrin koşturmasında, iş hayatının yoğunluğunda, rahatlığı ve şıklığı vurgulamak isteyen kadınlar için de koleksiyonlar şekilleniyor.

Tuğba & Venn Tesettür Giyim Modelleri 2017

Stilin yalnızca giyinmek olmadığını bilen markalar farkını kanıtlıyor. İşte çalışan tesettürlü kadınların 6 favori tesettür giyim markası.

Tuğba & Venn Tesettür Giyim Modelleri 2017

1) Tuğba & Venn: Günlük giyime olduğu gibi iş hayatına uygun tasarımlarıyla da beğeni toplayan tesettür giyim markası TuğbaVenn, muhafazakar kadınların favorileri arasında ilk sıralarda. Casual etekler, karakteristik paltolarıyla tutku uyandıran TuğbaVenn yaz ve kış her koleksiyonuyla dolaplarda yer ediyor.

Baqa Tesettür Giyim Modelleri 2017

2) Baqa: Baqa, hareketi asla kısıtlamayan tasarımlarıyla, hayata stil katıyor. Nefes alan dokular, yumuşak tuşelerle kalite ve estetiği buluşturuyor. Baqa, geometrik kesimlerden modern süslemelere, her parçasıyla tam anlamıyla sofistike, dinamik, konforlu ve şık. Ofis yaşamına güçlü bir tarzın kapılarını aralayan Baqa, tesettürlü kadınların favorileri arasında.

Mimya Tesettür Giyim Modelleri 2017

3) Mimya: Klasik, şık ve Mimya… İş hayatına güçlü bir duruş getirecek markaların başında Mimya geliyor. Ofisten toplantılara ve davetlere, asla yarı yolda bırakmayacak kusursuz tasarımlarıyla tesettürlü kadınların gönlüne oturan marka, minimalist tavrı şıklıkla birleştiriyor. Zarif, elegan ve modern silüetleri her zaman farkını ortaya koymak isteyen kadınlar için tasarlanıyor.

Yeşim Özcan Tesettür Giyim Modelleri 2017

4) Yeşim Özcan: Hareket özgürlüğü tanıyan bir diğer tasarımcı da Yeşim Özcan. Koleksiyonlarıyla ofis şıklığının en özel parçalarına imza atan marka, siyahın klasik tavrını hiçbir zaman eksik etmiyor.

Yeşim Özcan Tesettür Giyim Modelleri 2017

En çok da bu yönüyle şehirli kadının iş yaşamına adapte olan tasarımlar, konformist ve minimalist silüetine şıklığı da dahil ediyor.

Tekbir Tesettür Giyim Modelleri 2017

5) Tekbir: Tebkir Giyim, yıllardır sürdürdüğü klasik tavrını son birkaç sezondur modernize ederek, tesettürlü kadının şehirli yaşantısına şıklık getiriyor. Dış giyimden etek ve elbiseye, her parçasıyla ofis yaşantısına adapte olacak tasarımlarla dolaplarda yer ediyor.

Armine Tesettür Giyim Modelleri 2017

6) Armine: Tesettür giyimin ilklerinden bir diğeri olan Armine, casual giyimi motto ediniyor. Modayı elden bırakmadan modernize ettiği tesettür tasarımlarıyla sevilen markanın yıldızı hiçbir sezon sönmüyor.

Modern ve şehirli bir görünüm için her iş kadınının gardırobunda bulunması gereken parçalar artık bir tıkla kapınıza geliyor. Sezonun en sevilen parçaları yeni alışveriş sitemiz alisveris.yesiltopuklar.com ‘da! Şimdi alışverişe başla!

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

“İş Yaşamının Tesettürlü Kadınlarının 6 Favori Giyim Markası” için 2 cevap

  1. Banu dedi ki:

    Kıyafetler güzel, ancak kombinin sadece etek ya da bluz markasını veriyorsunuz.

  2. admin dedi ki:

    Çünkü diğer ürünlerin satışı bulunmuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir