Ipekyol 2020 İlkbahar Öncesi Koleksiyonu İle Sıcak İklimlere Dönüş

Ipekyol 2020 İlkbahar Öncesi Koleksiyonu İle Sıcak İklimlere Dönüş

Ipekyol 2020 İlkbahar Etek-Elbise

Yeni mevsimin değişen havasını hissettiğimiz ilk günlerde yepyeni siluetler sunan Ipekyol Pre-Spring 2020 Koleksiyonu, dinginliğe doğru yelkenlerini açıyor. Doğal yansımalara eşlik eden uçuşan tasarımlarsa hiç olmadığı kadar kusursuz ve feminen.

Modern çağ kadınına romantik ve sade çizgiler sunan Ipekyol Pre-Spring 2020 Koleksiyonu, doğal temanın hakimiyet gücüyle saf ve estetik bir görünüm yaratıyor. Sıcak renklere teslim olan koleksiyonun akıcı siluetleri ise şehrin tarih kokan etkileyici sokaklarına doğru açılıyor.

Ipekyol 2020 İlkbahar Ceket-Pantolon

Tabiattan ilham alan yağ yeşili ve hakiler, güneşin ışık dansına eşlik eden safran tonları ve ekrular koleksiyonun ana renk kartelasını oluştururken, toprak tonlarında hakimiyet kuran kahverengi ve bejler ise yeni sezonun stil oyununu destekler nitelikte.

Ipekyol 2020 İlkbahar Ceket

Siyah Ceket

Ofiste, sokakta veya yeni mevsimin enerjisine eşlik edecek davetlerde ön plana çıkan kombinler Ipekyol Pre-Spring 2020 Koleksiyonunu oluşturan tasarımlar arasında yerini alıyor. Ipekyol kadınının stiline dokunan ikonik boyfriend ceket ve pantolon takımı maskülen olduğu kadar rahat bir görünüm sunuyor. One-piece akımını vurgulayan, baştan aşağıya kahverengiye bürünen tulum ise kuşkusuz koleksiyonun en dikkat çeken parçası olarak yerini alıyor.

İpekyol 2020 İlkbahar Mont ve Pardösü

Metalik Mont
Kapüşonlu Pardösü

Güneşin sıcak enerjisine eşlik eden bel vurgulu bluz ve elbiseler, akıcı bir siluet oluşturuyor. Sarı, siyah ve beyazın mükemmel uyumuyla yaratılan soyut desenli etekler, farklı kumaşların ve kesimlerin birleşimiyle modern dokunuşlara gönderme yapıyor. Mevsimin beklenmedik yağmurlarına eşlik edecek minimal yağmurluk, ekru oversize bir pantolon ve triko ile bir araya gelerek estetik olduğu kadar dingin bir kombinin peşine düşüyor. Yanar döner bir etki yaratan haki yağmurluklar ise kendine has dokusuyla dikkat çekici olduğu kadar tasarım gücü yüksek bir bütünlük sağlıyor.

Ipekyol 2020 İlkbahar Elbise ve Organze Ceket

Zincir Kolye

Payetlerin ve simlerin dengeli birlikteliğinden oluşan puantiyeli elbise ve etekler sakin tonlarla uyum yakalayarak etkili bir parıltı dozu sunuyor. Geçiş mevsimiyle beraber ortaya çıkan trençkotlar, parlak ve mat kumaşların birleşimiyle gündüzden geceye sürecek ışıltılı anlara eşlik ediyor.

Ipekyol 2020 İlkbahar Çanta ve Ayakkabı

Siyah Çanta
Siyah Sandalet

Kendini iyiden iyiye hissettiren sıcak akıma eşlik eden sandaletler, geometrik topuk detaylarıyla Parizyen sadeliğin peşine düşüyor. Modern ve taze stilinizi tamamlayan yeşili sandaletse kusursuz bir parça… Renklerin cazibesine kapılan püskül detaylı pratik olduğu kadar fonksiyonel çantalar, turuncu ve tarçın tonlarıyla kusursuz bir uyum yaratıyor.

Ipekyol 2020 İlkbahar Küpe ve Kolye

Halka Küpe
Halka Geçişli Küpe

Aksesuarlarda hakimiyet kuran doğal taş efektli gold dokunuşlar ise yaratıcı formlarıyla güçlü tavrını bir kez daha kanıtlıyor. Doğal dokuların modern tasarımlarda buluştuğu Ipekyol Pre-Spring 2020 Koleksiyonu, yeşillenen geçiş mevsimine doğru sizi keşfe davet ediyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir