İpekyol 2014 Sonbahar Kış Triko Modelleri

İpekyol 2014 Sonbahar Kış Triko Modelleri

İpekyol 2014 Sonbahar Kış Triko Modelleri

İpekyol, bu sezon modellerinde zarif feminen dokunuşlar ile adından en çok söz ettiren markaları arasında geliyor. Özellikle triko modellerindeki estetik tasarımlar, 2014 sonbahar kış sezonunda en çok beğendiğimiz markalar arasında oldu diyebiliriz.

Modeller yalın siluetlerle bütünleşirken, zengin ürün seçeneği de hanımlar için tercih sebebi oluyor. İpekyol’a özgü klasik tasarımları, yeni sezon triko modellerinde de görmekteyiz. Tesettürlü hanımların birçok kombininde kullanabilecek uzun ve kısa triko modellerindeki tasarımlar, sezonda öne çıkan parçalar arasında yerini aldı.

İpekyol 2014 Sonbahar Kış Triko Modelleri

Tek renkli modellerin miminal estetik duruşu, renk blokları ile tasarlanan trikolardaki pastel tonların kışa özel yorumlanması, asitmetik modeller, spor bir tarzı sevenler için salaş modeller, eteklerinizin üzerinde kullanabileceğiniz şık trikolar bizim en çok beğendiğimiz modeller arasında oldu.

İpekyol 2014 Sonbahar Kış Triko Modelleri

Soğuk kış günleri ile triko arayışlarımız da hız kazandı. Özellikle çalışan hanımlar, ofis şıklığı için farklı ve şık modeller tercih ederler. İpekyol her sezon olduğu gibi, bu sezon da tesettür hanımların tercih edebileceğini tasarımlara imza attı. Gerek uzun modeller, gerek kısa modeller sezonun modern havasına farklı bir algı oluşturmaktadır. Yeni sezonda sizler de triko modellerini merak ediyorsanız, İpekyol’un geniş ürün yelpazesine bakabilirsiniz.

İpekyol 2014 Sonbahar Kış Triko Modelleri

Yorumlar

“İpekyol 2014 Sonbahar Kış Triko Modelleri” için 4 cevap

  1. […] koleksiyonları incelerken en sevdiğimiz ve takıntı haline getirdiğimiz ürünlerin başında trikolar geliyor. Salaş, uzun ve kısa, bol, örgü trikolar sezonun en sevdiğimiz parçaları. Stefanel […]

  2. […] Takı ve aksesuar diyince aklımıza bir çok marka gelir ama bunlar arasında bizim en çok sevdiğimiz aksesuar markası İpekyol! […]

  3. Dilek baytar dedi ki:

    2014 ipekyol ürünlerinin reklamı var sitenizde birkaç ürün var istediğim acaba stoklarımızda varmı bunlar

  4. admin dedi ki:

    Bu ürünleri bulmak artık çok zordur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir