İpekyol 2014 Sonbahar-Kış Manto ve Kaban Modelleri

İpekyol 2014 Sonbahar-Kış Manto ve Kaban Modelleri

İpekyol 2014 Manto ve Kaban Modelleri

İpekyol yeni sezonda klasik ve sade kesimlerin modern dokunuşlarıyla karşımıza çıkıyor. Özellikle 2014 Sonbahar Kış manto ve kaban modelleri, soğuk havalarda hanımların özellikle tercih ettiği tasarımlar arasında gelmekte. İpekyol geçmiş sezonlara göre olgunlaşan ve estetik algıların koleksiyonda fazlasıyla hissedildiği modellerle, sezonda aranılan markalar arasında geliyor.

Sonbahar ve kışın en güzel yanlarından birisi de kat kat giyinerek fazla kilolarımızı daha rahat kamufle edebilmemizdir. Özellikle dış giyim tercihlerimiz rahat modellerle, bizi soğukta koruyabilecek kışlık kumaşlardan tasarlanmış manto ve kabanlardan yana olmalıdır.

İpekyol 2014 Manto ve Kaban Modelleri

Etkili tasarımlarla büyüleyen sonbahar kış modelleri sezon trendlerinin çoğuna hakim. Özellikle minimal dokunuşların hakim olduğu koleksiyonda, kalıplar ve kumaş çeşitleri dikkat çekmekte. İpekyol koleksiyonlarında tüm hanımlara hitap eden modeller tasarlamaktadır. Ölçülü giyimi tercih eden hanım efendiler, İpekyol’un 2014 Sonbahar Kış koleksiyonunda kendileri için zarif modelleri bulabilecekler.

Kaban ve manto modellerinde kaşe kumaşların estetik yorumu, hakim yakalı zarif mantolar, sezon trendi olan kürk detaylar, ekose ve kapitone desenli şık kabanlar ve kaz tüyü şişme montlar öne çıkan parçalar arasında. Bunlarla birlikte farklı birçok modeli İpekyol kaban ve manto tasarımlarında bulabilirsiniz.

İşte İpekyol’un yeni sezon manto ve kaban modelleri;

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir