Yeşiltopuklar Online Alışveriş

İpekyol 2014 Sonbahar Kış Ceket Modelleri

İpekyol 2014 Sonbahar Kış Ceket Modelleri

İpekyol 2014 Sonbahar Kış Ceket Modelleri

Ofis hayatınızda tercihiniz ceketlerden yana mı? Klasik ve siyah renk modellerini çok mu kullanıyorsunuz? İşte size birçok renk alternatifinde ve tasarımda birbirinden şık İpekyol’un ceket modelleri. 2014 Sonbahar Kış sezonu İpekyol koleksiyonunun ceket modelleri, özellikle çalışan hanımlar için vazgeçilmez parçaları arasında.

Şıklık detaylarda gizlidir. Klasik ve sade modeller her zaman gardıroplarımızın vazgeçilmez modelleri arasında olsalar da, özel detaylarla elegan bir havaya bürünen zarif ve göz alıcı şık ceketler, bu sezon fazlasıyla İpekyol yeni sezon koleksiyonunda karşımıza çıkıyor.

Çan eteklerinizi, kalem eteklerinizi şık elbiselerinizi kombinlerken öncelikli tercihiniz her zaman ceketler olmalı. Enerji ve şık bir duruş sağlayan ceketler özellikle çalışan hanımlar için, kurtarıcı parçalar arasında.

İpekyol ceket modellerinde sade ve klasik modeller, tek düğme özel tasarımlar, sezon trendi leopar ve ekose desenli şık ceketler, siyah beyaz şıklığı, kadife minimal modeller ve özel detaylarla farklı bir şıklık oluşturan ceketler öne çıkan modeller arasında geliyor.

Ciddiyet ve asaletin simgesi olan ceketler özellikle tek parça renklerde daha zarif görünmektedir. Ofis şıklığınızda, özel bir davette ya da günlük hayatınıza tarzınızı tamamlayıcı en önemli parçalar arasında olan ceketler farklı renk ve modellerle bu sezon İpekyol koleksiyonunda sizleri bekliyor.

İpekyol 2014 Sonbahar Kış Ceket Modelleri

İpekyol 2014 Sonbahar Kış Ceket Modelleri-1
İpekyol 2014 Sonbahar Kış Ceket Modelleri-2
İpekyol 2014 Sonbahar Kış Ceket Modelleri-3
İpekyol 2014 Sonbahar Kış Ceket Modelleri-4
İpekyol 2014 Sonbahar Kış Ceket Modelleri-5
İpekyol 2014 Sonbahar Kış Ceket Modelleri-6
İpekyol 2014 Sonbahar Kış Ceket Modelleri-7
İpekyol 2014 Sonbahar Kış Ceket Modelleri-8
İpekyol 2014 Sonbahar Kış Ceket Modelleri-9
İpekyol 2014 Sonbahar Kış Ceket Modelleri-10
İpekyol 2014 Sonbahar Kış Ceket Modelleri-11
İpekyol 2014 Sonbahar Kış Ceket Modelleri-12

1 Trackback

  • 2013-11-23 | Permalink |

    […] İpekyol, bu sezon modellerinde zarif feminen dokunuşlar ile adından en çok söz ettiren markaları arasında geliyor. Özellikle triko modellerindeki estetik tasarımlar, 2014 sonbahar kış sezonunda en çok beğendiğimiz markalar arasında oldu diyebiliriz. […]

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *