Yeşiltopuklar Online Alışveriş

İpekyol 2014 2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu

İpekyol 2014 2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu

İpekyol 2014 2015 Sonbahr Kış Trençkot Modeleri

Tesettürlü hanımlara koleksiyonlarında bazı modellerle hitap eden birçok Türk markası var. Bunlardan biri de İpekyol. Markanın 2014-2015 Sonbahar Kış koleksiyonunu incelediğimizde ölçülü giyimi tercih eden kadınların kendileri için bulabileceği birçok modele rastlıyoruz. İpekyol’un koleksiyolardaki şık çizgisi, bu sezon da markanın modellerindeki tasarım dengesine yansımakta.

İpekyol 2014 2015 Sonbahar Kış Modelleri

Dengeli ve abartısız şıklık

Her yazımızda hemen hemen üzerinde durduğumuz önemli bir konu var. Tesettürlü kadınlar, kendilerine yakışan şıklığı; abartılı modellerde değil, sadelikte aramalı. İpekyol 2014-2015 sonbahar kış koleksiyonuna baktığımızda, ölçülü giyimi tercih eden kadınlar için dengeli ve abartısız şıklığın bulunduğu modelleri görüyoruz.

İpekyol 2014 2015 Sonbahr Kış Trençkot Modeleri

İpekyol aranılan markalardan

AVM’ne gittiğimizde muhakkak İpekyol’a uğrarız. Çünkü İpekyol, bazen trendlerden bağımsız modelleri ve kendine özgü tasarım anlayışına bağlı kalarak bizlerin favori markaları arasında. İster ofis şıklığınızda, ister spor, ister günlük kombinlerinizde stil ihtiyaçlarınızı İpekyol her zaman olduğu gibi bu sezon da fazlasıyla karşılayacağa benziyor.

İpekyol 2015 Sonbahar Kış Tesettür Bluz Modelleri

Şehirli kadın

Modern ve şehirli kadının çizdiği profil kıyafetlerindeki bütünlüğün davranışlarına yansıması ile kendisini daha da belli edecektir. Giydiğimiz her kıyafet bize anlam yükler. Stilimiz kendi benliğimizden ve yaşantımızdan ipuçları verir.

İpekyol 2014 2015 Sonbahr Kış Trençkot Modeleri

Şehir hayatında günlük koşuşturmalar içinde zamanın hızına yetişemeyen birçok kadın var. Bu tempoda günün her anına uyabilecek kombinler tercih edilmeli. İşte bu ihtiyaçları gören İpekyol, yeni sezon koleksiyonu ile tüm kadınların uğrak merkezi olacağa benziyor.

İpekyol 2014 2015 Sonbahr Kış Trençkot Modeleri

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *