İpekyol 2012-2013 Sonbahar Kış

İpekyol 2012-2013 Sonbahar Kış

İpekyol 2012-2013 Sonbahar Kış Koleksiyonu

İpekyol 2012-2013 Sonbahar Kış Koleksiyonu

İpekyol önümüzdeki sezon 60’ların zarif ruhunu, günümüz kadınıyla buluşturmaya hazır!

Biz tesettürlü bayanlar sade ve zarif bir tesettür giyimden yanayız! Bunu bilmeyen kalmamıştır herhalde… İpekyol işte tam o sırada devreye giriyor. Nasıl mı? Tabii ki her sezon sade ve şık koleksiyonlarıyla bizleri en çok etkileyen marka olarak…

İpekyol 2012-2013 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Lüksün yeniden yorumlandığı ve yepyeni bir ruha büründüğü 2012-2013 Sonbahar-Kış koleksiyonlarında yumuşatılmış formlar, yuvarlak ve sade hatlar dikkat çekiyor. Basic’ler ise yeniden yükselişe geçiyor, yeni silüetler içinde en önemli yardımcılarımız olarak yerini alıyor.

Mücevher tadında üç boyutlu işlemeler ve aplikelerin öne çıktığı yeni sezonda, her biri bir ressamın fırça darbesi kadar özel olan baskıları ile sanatın büyüsünü modayla harmanlıyor.

İpekyol 2012-2013 Sonbahar Kış Koleksiyonu

İpekyol 2010 Sonbahar Kış koleksiyonunda neler var?

Gece ile gündüz, siyah ile beyaz, zıtlıkların sonsuzluğu İpekyol’da uyumu yakalıyor. Karmaşanın içindeki gizli ahenk dünya trendlerinin ışığı ile aydınlanıyor…

60’lı yılların moda tarihine imza atan kısa ceketleri, bol pantolonları, tulumları, angora kazak ve trikoları sezonun olmazsa olmazları arasında yer alıyor. İncecik deri biker montlar, yılan baskı desenli trechkot’lar, deri mixli ceketler ve elbiseler ise mutlaka sahip olmak isteyecekleriniz arasında bulunacak. Peplum modası ise bu sezon yine trendy olmaya devam ediyor.Kalem etek ve military kabanlar ise yeni yorumları ile gardıroplarımızın anahtar parçaları olmalı.

İpekyol 2012-2013 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Klasik İpekyol çizgisinden ödün vermeden oluşturulan Business temasında, renkler bu yılın trendlerine uygun olarak siyah ağırlıklı olmak üzere kırmızı, saks mavisi ve pudra olarak yer alıyor. Yuvarlak burunlu ayakkabılarla stilettoların uyumu farklı zevklere sahip birçok kişiye ilham kaynağı olurken, materyallerde şeker parlaklığında ruganlar, feminen yılan derisi baskıları ve metalikler öne çıkıyor.

Kurdele detayları ile zenginleştirilmiş, mücevherleri anımsatan taşlarla süslenmis parıltılı boncuk ve glitterli babetler,ışıltılı yansımalarla zarif bilekleri sarmalıyor. Işıltılı geceler için oluşturulan Elegant teması ise dönemsel izler taşıyor. Saten kumaş üzerine el işlemesi payetlerle bezenen nostaljik tasarımlar ve kesme boncuk islemeli metalik ışıltılı deri kumaşlı platform modeller ayağınızı yerden kesecek.

İpekyol 2012-2013 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir