Instagram’ın En İyi 3 Kına Tasarımcısı

Instagram’ın En İyi 3 Kına Tasarımcısı

Kına Gecesi Hint Kınacıları

El Üzerindeki Sanat: Kına

Kültürümüzün bir yansıması olan kına gecesi, Anadolu’da hanım hanıma yapılan eğlence olup sabaha kadar sürebilir. Geçmiş dönemlerde kız evinde gelin kınası, oğlan evinde de güvey kınası yakılırken günümüzde modern yaşamın getirdiği yeni olanaklar çerçevesinde kız ve oğlan evleri bir araya gelip ortaklaşa bir eğlence düzenleyerek kına gecesi geleneğini yerine getirmektedir.

Kına gecelerinin olmazsa olmazı olan kınalar şimdilerde sanat harikası görünümleriyle de görenleri kendine hayran bırakıyor. Sağlığa da oldukça faydalı olan kınanın ustalarını araştırdık. Ve instagramda harika fotoğraflar paylaşarak sanatını ortaya koyan kına tasarımcılarını seçtik. İşte Instagramın en iyi 3 kına tasarımcısı.

Kına Gecesi Hint Kınacıları

@sarashenna Beyaz kına görmüş müydünüz? Evet, şimdilerde gelinlerin tercihi beyaz kınalardan yana oluyor. Özellikle dantel desenli bu kınalar beyaz gelinlikle kusursuz bir görüntü oluşturuyor. Şimdi sizde kına desenlerini evinizde uygulamak için bu hesapları takip edebilirsiniz.

Kına Gecesi Hint Kınacıları

@hennainspire Parmak ucundan başlayarak bileklere kadar ince ince işlenen kınalara hayran kalacaksınız. Özellikle kına gecelerinde uygulanan bu desenlerden siz de ilham alıp evinizde deneyebilirsiniz. Bunun için ince uçlu kına temin etmeniz başlangıç için yeterli olacaktır.

Kına Gecesi Hint Kınacıları

@hennalounge Ellerin üzerinde bıraktığı izlerin tam bir sanat eseri olduğunu söyleyebiliriz.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *