İnstagram Moda Hesaplarından İlhamla Çabasız Yaz Kombinleri Yapmanın 5 Yolu

İnstagram Moda Hesaplarından İlhamla Çabasız Yaz Kombinleri Yapmanın 5 Yolu

İnstagram Moda Hesaplarından İlhamla Çabasız Yaz Kombinleri

Tesettür kombinleri ile fenomenleşen isimler, sıcak yaz günlerinden en çabasız şıklığı nasıl yakalıyor dersiniz? Tek parça konforu, renk oyunları ve bohem stillerle eforsuz görünümlere imzasını atan İnstagram moda hesapları, şık görünümleriyle de hayran bırakıyor. İşte o isimlerin kombinlerindeki 5 ipucu…

Bleumer'den Beyaz ve Toprak Renkleriyle Yaz Tesettür Kombinler

Doğal Kumaşların Natürel Birlikteliği

Fenomen isimlerin 2018 yaz kombinlerinde doğal kumaşların, natürel birlikteliklerin kullanıldığını çokça göreceksiniz. Beyaz, krem ve toprak tonlarının harmanlandığı en açık renkler tek bir kombinde buluşuyor. Pamuklu bir gömlek ile pamuklu bir şal, keten maksi boy ceket, oldukça bol pantolon ve terlikler… Tüm bu saydığımız parçaların ortak yanı doğal görünümleri ve baştan aşağı nude renk tonlarıyla kombinlenmiş olması. Kavurucu sıcaklarda en iyi renk ve kumaş seçimleri de aslında bu görünümlerde ortaya çıkıyor. Siz de alışverişlerinizde ton farkı gözetmeksizin en organik parçaları alın ve bir araya getirin.

Aybükenur Demirci'den Tesettür İkili Takım Kombinleri

Takım Parçalar Bir Arada

İnstagramın moda hesaplarında dikkati çeken en çabasız görünümlerden biri de takım parçaların kullanıldığı kombinler. Bol pantolon – tunik ikilileri, etek – bluz görünümleri herkes tarafından 2018 yazında çok sevildi. Fenomen isimlerin de sıkça denediği takım ruhu, sıcak günlerde tesettürlü kadınlar için en eforsuz siluetleri yansıttı. Bembeyaz ikili bir takımla hangi renk uymayabilir ki? Sizler de alışverişlerinizde akışkan kumaşlara sahip ikili takımları sepete ekleyin ve yaz boyu konforun tadını çıkarın.

Sena Sever Sarı Elbise ve Etek Kombinleri

Sezonun Parlayan Rengi: Sarı

Güneşin en sıcak tonu, belki de soğuk bir limonatının serinliği ya da ayçiçek tarlalarının muhteşem görünümü… 2018 yazında enerjisini doğadan alan sarılar mevsimi adeta ele geçiriyor. Tek bir parçasıyla bile kombinleri ele geçirmeyi başaran bu renk, her ten rengine sahip kadını güzel göstermeyi başarıyor. Tesettür giyim İnstagramları da sarının bu ruhunu çoktan keşfetti bile. Sıcak yaz günlerinde sarı tek parça bir elbise, pilili sarı bir etek en çabasız görünümlerin başrol oyuncuları. Dolaplardan eksik etmemeniz gereken sarıyı, çizgili basic tişörtlerle, hasır çantalarla , taba renk sandaletlerle kombinleyerek çabasız görünümleri en şık haliyle sunun.

Hülya Aslan Tesettür Elbise Kombinleri

Tek Parça Konforunun Baş Rol Oyuncusu Elbiseler

İnstagramın moda hesapları, 2018’in kavurucu sıcağında tek parça konforundan yana. Bir elbise adeta tek başına kombinin şıklığını üstleniyor. Gömlek elbiseleri çokça tercih eden fenomen isimler, bir o kadar az parça ve az renkten yana. En fazla iki ayrı renkle ya da ton sür ton trendiyle kombinlerini tamamlayan isimler, eforsuz ve şık siluet nedir gösteriyor.

Elif Doğan'dan Bohem Tesettür Kombinleri

Modern Bohem Kombinler

Bohem ve havalı görünümleriyle like üstüne like alan fenomen isimler, eforsuz görünümün sırrını veriyor. Etnik desenler, nakışlar ve doğal renkler… İnstagramın moda hesaplarında karşımıza sıkça çıkan bu görünümlerde bol pantolonlar, bol tunikler ve şile bezi elbise tasarımları dikkati çekiyor. Siyah, sarı, kırmızı, turuncu ve yeşil gibi hem sıcak hem doğal renklerin harmanlandığı kombinlerde ilk dikkat edilmesi gereken nokta, tüm parçaların vücutla temas etmeyecek şekilde bol olması. Siz de sıcaklarda bu konforlu görünümü kullanırken şal, ayakkabı ve çantaların nude renklerde olmasına – aynı fenomen isimlerin yaptığı gibi – dikkat edebilirsiniz.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir