İnfluencer İlhamlı İlkbahar – Yaz Görünümleri

İnfluencer İlhamlı İlkbahar – Yaz Görünümleri

Cos Store Gömlek ve Pantolon - Hülya Aslan

İlkbahar – yaz koleksiyonlarının en renkli kıyafetleri, influencer’ların seçimleriyle İnstagram karelerine yansıyor. Kimi sezonun cıvıl cıvıl tarafına kapılıyor kimi de özlenilen elbise ve eteklerin coolluğuna kucak açıyor. Biz de sevilen tesettürlü isimlerin en beğenilen stillerini merceğimiz altına aldık.

Mango Trençkot İle Tesettür Kombinler

Mango Trençkot
Mango Pantolon
Mango Tişört
Mango Şal
Mango Bileklik
Mango Ayakkabı
Mango Çanta

Sezonun En Renkli Kombinlerine İmza

Pembesinden mavisine sezonun en canlı renkleri, yüksek modanın kıskacında. Gömlekler, ceketler ve tüm kıyafetler olabildiğince göz alıcı. Trendleri iyi takip eden tesettürlü İnfluencer’lar da fotoğraf kareleriyle bu akımı stillerine kendi tarzlarıyla uyarlıyor. O isimlerden öne çıkanı son zamanlardaki paylaşımlarıyla Hülya Aslan oluyor. 2022 ilkbahar – yazın popüler parçalarını başarılı şekilde eşleştirerek like’ları topluyor.

Moda Kaşmir Eşarp - Elif Peker ve Elif Sezer

Gençlik Enerjisi

İnstagram’ın tesettürlü Z kuşağı İnfluencer’ları gençlik enerjisini önce giyimlerine sonra da profillerine yüklüyor. Pratikliği de fazlasıyla seven gençler, aynı Sedanur Gümüş, Emine Nursemiz gibi sosyal medyanın sevilen it-girl’leri özellikle sezondaki rengarenk gömlekleri neşeli bir şekilde konforlu pantolonlarla buluşturarak kombinliyor ve yaşıtlarına ilham veriyor. Bu anlamda Suud, Vesna, Özsarıçam, Manuka, Hooop Store gibi yeni nesil kuşağa hitap eden markaların tasarımlarını da fotoğraf karelerinde sıkça görüyoruz.

Ceylan Otantik Trençkot - Rimel Aşkına Hilal & Ebu Prive Trençkot - Betül Gedik

Ceylan Otantik Trençkot

Cool’luğu Sabitleyen Trençkotlar Vazgeçilmez

Her ne kadar yeni sezonda rengarenk kombinler öne çıksa da adını cool harflerle yazdıran tesettürlü İnfluencer’lardan kimi stilinde trençkotları es geçmiyor. İlkbaharda adeta kombinlerde devleşen bu parça, kafası karışık havaların sabit kusursuzları. Rimelaşkına ismiyle tanınan Hilal ve tarzından ödün vermeyen Betül Gedik gibi isimlerin de İnstagram karelerinde trençkot kombinlerinin farkına bir kez daha şahit oluyoruz.

Birgül Bektaş Elbise - Şeyda Ateştepe & Kadriye Baştürk Takım - Aleyna Atalar

Kim Daha Yeşil Tartışalım

2022 ilkbahar – yaz sezonunda yeşil rengin bin bir tonu moda. Aleyna Atalar, Şeyda Ateştepe, Kardelen ve daha birçok İnfluencer da bu trendin peşinden giderek İnstagram’ı adeta yeşile boyuyor. Kimi elbiselerle kimi eşofman kimi de klasik takım parçalarıyla bir orman gibi kardeşçesine…

Moda Kaşmir Eşarp - Elif Peker ve Elif Sezer

Bahar Rengarenk Eşarplarla Geldi

Mevsimin açan çiçekleri, rengarenk geometrik desenleri eşarplarda bir sanat eseri edasında salınıyor. Minimal kombinleri bu göz alıcı başörtülerle hareketlendirmeyi tercih eden İnfluencer’lar da şalın pabucunu dama attıracak eşarplar ile karşımıza çıkıyor.

Mango Gömlek Ceket ve Etek İle Tesettür Kombin

Mango Etek
Mango Sweatshirt
Mango Ceket
Mango Şal
Mango Kolye
Mango Çanta
Mango Sandalet

Etekleri Özledik Diyenler

Tesettürlü kadınlar havaların ısınmasına en çok etek ve elbiselere kavuşacakları için seviniyor olabilir. Bu fikrimizi yalancı çıkarmayacak İnfluencer’lar da kombin seçimleriyle klasikten sportif tavra kadar farklı ilhamlar sunuyor. Ama ortak alınan bir karar varsa o da yeni sezonda kloş eteklerin çeşit çeşit gömleklerle kombinlenmesi…

Touche Denim Ceket - Kardelen ve Ayşenur Kendigelen

‘Denim’siz Olmazın Kanıtı

İnfluencer’ların ilkbahar görünümlerinde olmazsa olmaz bir parça varsa o da denim ceketler… Kimi klasik mavi tonlarıyla yıkanmış kotlarla kombinler oluştururken kimisi de mevsimin canlı renklerinin etki ettiği renkli kot ceketleri stiline uyarlamayı tercih ediyor. Tabi denimlerden bahsetmişken bu sezon da bosbol jean pantolon modasını it-girl’lerin kombinlerini esir aldığına şahidiz.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir