İndirimden Alıp Sonbaharda Giyebileceğiniz 7 Parça

İndirimden Alıp Sonbaharda Giyebileceğiniz 7 Parça

Qooq Store Takım - Hülya Aslan ve Aybike Stil Takım - Sena Sever

Sıcak yaz günlerinden serin sonbahara geçerken indirimde alıp sezonda giyebileceğiniz parçalara yatırım yapmanın şimdi tam zamanı. Yepyeni başlangıçlar için en doğru zaman olan Eylül ayına merhaba derken stilinizi güncelleyin. Biraz yazdan kalma biraz da mevsimin parçalarıyla, kafası karışık havaları en ikonik tavırlarla karşılayın. Şimdi indirimli alıp sonbaharda giyebileceğiniz 7 parçayı dolabınıza ekleyip mevsimin keyfini çıkarın.

Mango İndirimli Ceketler

Mango Kruvaze Ceket
Mango Blazer Ceket

İndirimden Alınacak İlk Parça: Ceket

Sonbahar mevsiminde trençkotlarla yarış halinde olan ceketlerin şimdi tam zamanı. Yazın bir tık ağırlık yapan kışın da yeterli gelmeyen ceketleri en keyifle giyebileceği mevsim elbette sonbahar. Üstelik şu an indirimde, kaliteden ödün vermeden tasarruf etmenizi sağlayacak bu parçalara hemen yatırım yapın. Yazlık etek ve elbiseleri bu kruvaze ve blazer ceketlerle kombinleyerek sokak modasının en stil sahibi kombinlerine imzanızı atın.

Mango İndirimli Bluz ve Gömlekler

Mango Bluz
Mango Gömlek

Mesai Saatleri için Bluz ve Gömlek

Mesai saatlerinin sonbahar görünümlerinde, bej renk gömlek ve bluzlar kimi zaman pantolon – ceket eşleşmesi içinden kimi zaman da kalem etek üzerinde ciddiyetini koruyarak karşımıza çıkmaya devam ediyor. 500 TL’nin altına düşen fiyatlarıyla yüz güldüren bu tasarımlara sahip olmak için acele edin.

Mavi Çizgili Sweatshirt ve Defacto Trençkot

Mavi Sweatshirt
Defacto Trençkot

Okula Dönüşte Sweat ve Trençkot

Yazdan sonbahara geçişte çizgilerin en güzel yorumu lacivert-beyaz ikilisi, kimi zaman durgun kimi zaman dalgalı günlük yaşamın her anında vazgeçilmez olmayı hedefliyor. Sportif ve asil çizgilerin modern geçişleri indirimli halleriyle cebinizi düşünürken; okula dönüş kombinlerinde güçlü stilinizi de anında ortaya çıkarıyor.

Sonbaharın en güzel yanı bize göre trençkot giymek. Hem pratik hem cool olan bu parçanın aynı zamanda her mekana uyma gibi bir özelliği var. Özellikle tesettürlü kadının işini kolaylaştıran modeller, yeni sezon koleksiyonlarını da adeta esir aldı. Siyahtan bej tonlarına kadar dolapların anahtar parçası trençkotlara hesaplı fiyatlarla yeniden sıkı sıkı sarılma vakti.

Por La Cara Tunik - Neways Salopet Pantolon

Por La Cara Tunik
Neways Salopet

İndirimden Alınacak Son Parçalar: Tunik ve Salopet

Bahar mevsimlerinin en genç ve stil sahibi kombinleri için salopet ve jileler devreye giriyor. Yazın kat kat giyilmesi zor olduğundan geri planda kalan parçalar, şimdilerde yeniden popülerliğini artırıyor. Bunun için ister salopet tulumları ister jile elbiseleri -şimdilik triko olmasa bile- gömlek ya da uzun kollu tişörtler ile eşleştirin.

Toprak tonlarıyla doğanın natürelliğini yansıtmak için tek yapmanız gereken ise yeşil ve tonlarıyla kombinler yapmak. Bunun için de şık mı bohem mi olmak istediğiniz karar verin. Mesela, taba rengi bir pantolonu yeşil tuniklerle eşleştirerek yeni mevsimle uyum yakalayın.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir