İndirimde Hangi Parçalar, Neden Alınmalı?

İndirimde Hangi Parçalar, Neden Alınmalı?

İndirimde Hangi Parçalar, Neden Alınmalı

Sezon sonu yaklaştıkça mağazalardaki indirim yazıları da oranları da her geçen gün artmakta. Alışveriş tutkunları için ise indirim günleri, büyük bir fırsat.

Sezon boyu takip edilerek fiyatı pahalı bulunan tüm parçalar, indirimle birlikte ilk alınacaklar listesinde yer alıyor tabi. İndirim dönemleri ise çok ama çok iyi değerlendirilmeli. Her alınan parçanın neden alındığı iyi düşünelerek, doğru parçalara yatırım yapılmalı.

Çiçekli Elbise Modelleri

Çiçek desenlerinden vazgeçemiyoruz

Trendleri takip ediyor ve her zaman trendy bir görünüşle giyinmek istiyorsanız çiçek desenleri yatırım yapılacak en doğru parçaların arasında yer alıyor. Bu sezon 3D boyutlu çiçekler öne çıksa da, siz tüm çiçek desenlerine odaklanabilirsiniz. Floral desenli kombinlerinizde aksesuar olarak broş ve kolyeleri kullanabilirsiniz.

Beyaz Tunik Modeleri

Beyaz yazın en özel rengi

Siz de bizimle aynı fikirde misiniz, bilmiyoruz ama, yaz deyince bizim aklımıza ilk beyaz renk geliyor. Etekler, gömlekler, tunikler, ayakkabılarla beyaz, ayrı bir anlam kazanıyor. Özelikle güneşin kavurucu sıcaklarına karşı beyaz, ilk tercih edilecek renklerden. Beyaz dantelli parçalar ise, bu yaz indirim döneminizde alacağınız parçalar arasında muhakkak yer alsın.

Soft Renklerde Tunik Modelleri

Soft renklerle naif kombinler

İndirim dönemlerinde yaz kombinlerine özel kıyafetler düşünüldüğünde, soft tonlar ilk akla gelen renklerden. Özellikle her yaz tüm markaların fazlasıyla kullandığı bu renkler, sizin de indirim alışverişlerinizde muhakkak bulunmalı. Pudra bir tunik, mint bir etek, açık sarı bir çanta. Bu örnekleri çoğaltabileceğimiz gibi sizler de yaz alışverişlerinizde beğendiğiniz parçalarda bu renklere yatırım yapabilirsiniz. Soft renkleri bu yaz en çok kullanan marka ise Tuğba Venn.

Yazlık Tunik Modelleri

Oversize salaş üstler

Kış sezonu ile gardroplarımıza giren oversize modeller, yaz kıyafetlerinde de birçok parçada karşımıza çıktı. Özellikle salaş şıklığı seven hanımların vazgeçilmez modelleri arasında oversize tasarımlar, fazlasıyla yer aldı. Oversize tasarımlar deyince tesettür tasarımcılarından ilk aklımıza gelen Kuaybe Gider oluyor. Sizler de indirim zamanı doğru parçalara yatırım yapmak istiyorsanız oversize üstleri düşünebilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir