IMFW için İlham Verecek 5 Stil İpucu

IMFW için İlham Verecek 5 Stil İpucu

2016 Genç Tesettür Giyim

Londra, Milano, Paris gibi pek çok yerde büyük ilgi gören moda haftaları özellikle moda bloggerlarının heyecanla bekledikleri etkinlikler arasında yer alıyor. Renkli ve sıra dışı stillerin boy gösterdiği moda haftalarına bir yenisi de muhafazakar kadınlar için düzenleniyor.

13-14 Mayıs’ta moda devleri IMFW kapsamında tarihi Haydarpaşa Garı‘nda buluşacak. Modanisa.com ana sponsorluğunda düzenlenen IMFW’de çok sevdiğiniz isimlerin standını ziyaret ederken, organizasyona özel koleksiyonlardan dilediğinizi satın alma imkanı bulacaksınız. Yesiltopuklar.com moda yazarlarından Çağla Aksu’nun da konuşmacılar arasında olduğu özel söyleşilere katılarak, bir çok konuşmacı ile bire bir iletişim kurma imkanı bulabileceksiniz. Workshop ve konferanslarda dinleyici olarak bulunurken, dünyanın en ünlü stil fenomenleri ve tasarımcıları ile aynı ortamda vakit geçirebileceksiniz. Peki ama bu organizasyona giderken nasıl giyinmeli? İşte ilham verecek 5 stil ipucu.

2016 Modern Tesettür Giyim Modelleri

Bomber Ceket & Plise Etek

Plise eteklerin yükselişe geçmesi ve bomber ceketlerle kusursuzu yakalaması herkesin beğenisi topladı. Bu kusursuz ikiliye bir de Adidas spor ayakkabılar eşlik ettiğinde IMFW’e hazırsınız demektir.

2016 Modern Tesettür Giyim Modelleri

Salaş Pardesü & XL Şal

Salaş ve uzun pardesüler tüm dünyada büyük ilgi görmüşken, yıllardır pardesülere aşina olan tesettürlü kadınlarında görmezden gelmesi olamaz. Abaya tarzını andıran uzun salaş pardesülerle, boyları gün geçtikçe büyüyen xl şalları kombinleyin. 2016’nın en cool hareketini üzerinizde taşırken, bol kıyafetlerle gün boyu konforun tadını çıkaracaksınız.

2016 Modern Tesettür Giyim Modelleri

Mesajınızı Verin

Yazı baskı trendinden ilham alarak IMFW‘de mesajınızı verin. İster çanta, ister uzun tunik üzerinde olsun yazı trendini moda haftasına yansıtabilirsiniz.

2016 Modern Tesettür Giyim Modelleri

Siyah ve Beyazın İzinden Gidin

Kesin ve kusursuz kelimelerinin bir araya geldiği bir stil arıyorsanız siyah ve beyazın peşinden gidin. Çünkü bu süper ikili nereye giderse gitsin her yere çok yakışıyor, her zamana uyum sağlıyor.

2016 Modern Tesettür Giyim Modelleri

Kemerleri Sıkın

Geniş kemerler geçtiğimiz sezondan beri yaşamımıza sıkı sıkı bağlandı. Düğme, fermuar gibi detaylar yerine artık kemerlerimizi sıkıyoruz. Bu stili IMFW’de de kullanarak özgün bir görünüm elde edebilirsiniz. IMFW öncesi ilham veren tüm bu stillere şimdi www.modanisa.com ‘dan sahip olabilirsiniz.

İlham veren 5 stil ipucundan sonra şimdi hemen 19 TL’lik IMFW biletlerini istanbulmodest.com/bilet adresinden alabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir