İçinizdeki Stil İkonunu İpekyol 2012 Sonbahar-Kış Koleksiyonuyla Keşfedin!

İçinizdeki Stil İkonunu İpekyol 2012 Sonbahar-Kış Koleksiyonuyla Keşfedin!

İpekyol 2012 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

2011-2012 Sonbahar-Kış sezonunda İpekyol olarak içimizdeki farklı kadınları ortaya çıkarmak istedik. Tüm rollere bürünen Ipekyol kadınındaki değişmeyen tek şey ise kalitesi, modern, güçlü görünümü ve kendine olan güveni…

Silüet ve formlarda ortaya çıkan minimalizm renkler ve materyallerle değişimi yaşıyor. Değişmeyen tek şeyin değişim olduğunu düşünürsek bu sezon minimalizm çok renkliliğin etkisinde kalıyor.

Minimal ve renkli kadının yanı sıra 50’lerin zarif kadın silüeti de bu koleksiyonda bizi karşılıyor. Tüp etekler, deri detaylı kabanlar stil sahibi kadınların vazgeçilmezi olacak.

İçinizde gizli kalan stil ikonunu İpekyol koleksiyonuyla keşfedeceksiniz…

Sokakta rastladığınız ya da takip ettiğiniz stil ikonlarından biri de siz olabilirsiniz. Işıltının zamansızlığıyla parlamak isteyenlere özel olarak oluşturulan koleksiyonunda inci ve taş birleşimli kolyeler, pudralar, ekrular ve bejin tüm tonlarına bürünen kıyafetlerle bir bütün oluşturuyor.

Ofislerin en şıkları yine İpekyol kadınları olacak, bu kez şıklığa rahatlığı da ekledik, iş hayatının kalıplarını spor yapılabilecek esnekliğe kavuşturduk. Haute coutre ve kalitenin bir araya geldiği etek, ceket ve elbiselerde gri ve siyah renkler göze çarpıyor. İnci ve taş arma detaylı, inci ve taş işleme yakalı gömlekler farklılık yaratıyor.

Bu sezon renk paletinin naturel tonlarına bulanmak ise must… Pudra rengi kıyafetinize ise renkli çantalarımız eşlik ediyor.

Tüm bu farklı tarz kadınları tamamlayan en önemli parça ise bu sezon takılar oluyor. Antika değerindeki bilezikler, kristal taşlar, swarovski parlaklığı, markiz kesim kolyeler stilinizi tamamlıyor. Bu ihtişamlı, mücevher değerindeki takılarla birleşen Fransız danteli sizi davetlerin en göz alıcı konuğu yapıyor.

Dünya trendlerinin ışığında hazırlanan İPEKYOL 2011-2012 Sonbahar-Kış Koleksiyonunun en özel parçalarını sizler için seçtik…


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir