Hüzünlü Sonbahara İnat Renkleniyoruz!

Hüzünlü Sonbahara İnat Renkleniyoruz!

Tesettür-Giyim-Modelleri-2012-2013-Sonbahar-Kış

Tesettür Giyim Modelleri 2012-2013 Sonbahar-Kış

Hüzünlü sonbahara inat! Sonbaharın hüzünlü renklerine inat, içimizi ısıtan renklerle bu mevsim de neşe saçmaya devam edin!

2012-2013 Sonbahar/Kış sezonunda yine çeşit çok, renk çok, stil çok. Daima yeniliklerle yola çıkan sonbahar-kış sezon ürünlerinden seçtiğimiz tasarımlar YesilTopuklar.com’da…

Biz tesettürlü hanımlar dış kıyafetlerimizde çok fazla canlı renk kullanmayız. Hatta dikkat çeken canlı renkler dış giyimde bizim düşmanımız bile diyebiliriz.

YesilTopuklar.com olarak size tavsiyemiz dış giyimlerinizde canlı renklerden kaçınmanız. Sonbahar-Kış sezonunda yine soft renkler dış giyimlerimize yansımalı. Tesettürlü hanımların zerafeti soft renklerle daha da ön plana çıkıyor.

Gelelim tesettür giyimin gözdesi olan kıyafet modellerine. Sonbahar-Kış koleksiyonlarında maskülen kıyafetlerin ağır basması gözümüze çarpan en önemli detaylardan biri. Bu sezon kesinlikle gömlekler ve elbiseler öne çıkıyor.  Bir de bizim çok beğendiğimiz siyah elbiseler var ki görülmeye değer…

Tesettür-Giyim-Modelleri-2013-Sonbahar-Kış

Tesettür Giyim Sonbahar Kış Renk Trendleri

Bu sezon tesettür giyim modellerinde hangi renklerin trend olduğunu tahmin etmek zor değil aslında. Vitrinlerde kış için hazırlanan tasarımları görüyoruz. Yine de işinizi kolaylaştırıp, sezonun renk trendlerini biraraya getirelim istedik.

Hafif kiremit tonuna kaçan portakal rengi tesettür giyim koleksiyonları arasında en sevdiğimiz renklerinden biri olacak. Teal rengi, hafif koyu yeşilimsi mavi bir renk. Cyan (Gökmavi) renginin koyusu. Bu renk, kadife, krep ipek ve saten gibi zengin dokular için güzel bir seçenek. Tesettür giyim modellerinde sezon boyunca bolca teal mavi göreceğiz. Pas rengi kırmızı kızıl, bu sonbaharın yeni renklerinden biri. Uzun zamandır ortalıkta değildi, iyi ki döndü!

Tesettür-Giyim-Modelleri-2013-Sonbahar-Kış

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir