Huqqa Şimdi Ankara’da

Huqqa Şimdi Ankara’da

Huqqa Ankara

İstanbul’ un en gözde semti Kuruçeşme’de ilk şubesini açan Leb-i Derya manzaralı, lezzetleri ve keyifleri ile misafirlerine son derece yüksek kalitede bir hizmet veren Huqqa, ikinci şubesi ile şimdi Ankara’da!

Huqqa Ankara

Ankara Çukurambar‘da yüksek kalitede restaurant & cafe hizmetini sunmaya başlayan Huqqa İstanbul’daki kalitesinden ödün hiç taviz vermemiş. Huqqa Ankara’ da, 4-8 kişilik odalarda özel yemeklerinizi veya toplantılarınızı gerçekleştirebilir, sevdikleriniz ve dostlarınız ile eğlencesi saatler geçirebilirsiniz.

Huqqa Ankara

Dünya mutfaklarından yöresel lezzetlere kadar geniş bir menüye sahip olan Huqqa, nargile konusunda da Ankara’da ses getireceğe benziyor. Nargilede gerçek anlamda yüksek kalitesiyle Ankara şubesinde de bu geleneği sürdürüyor.

Huqqa Ankara

Alkolsüz kokteylleri, şefin özel mutfağı ve özel nargilecisi ile kusursuz lezzet durağı Huqqa Ankara’da minimalist iç mimari ile de gözleriniz yorulmuyor. Her ne kadar menü fiyatları biraz yüksek tutulsa da verilen hizmet anlayışıyla Huqqa Ankara şimdiden vazgeçilmez mekanlar listesinde adını üst sıralara yazdırmayı başardı.

Huqqa Ankara

Vale hizmeti de bulunan mekanda otopark sıkıntısı çekmezken, Ankara insanının yorumlarına bakılırsa, Huqqa şimdiden gönülleri feth etmiş durumda.

Huqqa Ankara

Huqqa Ankara İletişim:
Adres
: Çukurambar Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No:39, Çankaya / ANKARA

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir