Hotiç Sivri Burun Loafer Ayakkabı Modelleri

Hotiç Sivri Burun Loafer Ayakkabı Modelleri

Her sezon trendler değişiyor. Bu trendlerden en çok etkilenen ürün gruplarından birisi de ayakkabılar. Eğer stilinizle trendy görünüşü yakalamak istiyorsanız tüm trendleri ve modelleri takip etmelisiniz. Yeşiltopuklar editörleri olarak sezonun öne çıkan tüm trendlerini sizlerle paylaşıyoruz. Ayakkabı tutkunu kadınlar için loafer modellerin oldukça iddialı olduğunu söyleyebiliriz.

Hotiç Sivri Burun Ayakkabı Modelleri

Hotiç sivri burun Loafer ayakkabı modelleri bu sezon muhakkak görmeniz gereken koleksiyonlardan. Geçen yaz trendler arasında kendisine yer bulan sivri burun loaferler, kışın daha da iddilı olarak karşımıza çıkıyor. Kombinlerinizin aranılan trend ayakkabı modeli loaferler, sonbahar ve kışa özel deri modellerle Hotiç koleksiyonunda sizleri bekliyor.

Hotiç 2015 Sivri Burun Ayakkabı Modeli

Topuklu ayakkabıları hepimiz seviyoruz ama bir o kadar da bu ayakkabılara mesafeli duruyoruz. Bazen öyle bir kombin yapıyoruz ki topuklu ayakkabı olmadan olmaz diyoruz. Eğer böyle durumlarda topuklu ayakkabı giymek istemiyorsanız, klasik siyah bir loaferi öneriyoruz. Emin olun bu model topuklu ayakkabı kadar etkili olacaktır.

Hotiç Sivri Burun Ayakkabılar

Ofis stilinize en büyük katkıyı bu sezon leoferler yapacak. Özellikle günün koşuşturmacasında trendy duruşu ve rahatlığı ile, çalışan kadınların gözdesi olmaya aday bir ayakkabı modeli. Hotiç sivri burun Loafer ayakkabılarında ki model çeşitliliğini de muhakkak görmelisiniz. Bu kış bu ayakkabılar herkesin ayağında olacak bizden söylemesi.

1 Yorum Bulunuyor

  • Yildiz
    2018-03-16 | Permalink |

    Ustu nakışlı ayakkabınızın fiyatını öğrenebilir miyim birde mağazanızda bulunur mu tşk

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *