İpekevi Şallarla ve HNB Çanta ile Enerjinizi Yükseltin

İpekevi Şallarla ve HNB Çanta ile Enerjinizi Yükseltin

Renkli Çanta Şal Kombini

Biliyoruz, bir kadın için en değerli aksesuar çantadır, bu yüzden sezonun en güzel çantalarını aradığımız keyifli bir yolculuğa çıktık, ilk durağımız ise HNB Çanta oldu. Hiç kuşkusuz HNB Çanta’nın enerji dolu modellerine sizde bizler gibi bayılacaksınız!

Çanta ve aksesuar konusunda oldukça iddialı olan HNB Çanta’nın, sezonun tüm trendlerini yansıttığı 2014 İlkbahar/Yaz koleksiyonu’nda kalite ve şıklık gözümüze çarpan ilk detaylar oldu. Koleksiyonda ağırlıklı olarak beyaz, su yeşili, fuşya, somon dikkat çeken model renklerinin başında yer alıyor.

Sarı Çanta Şal Kombini

Bu zengin koleksiyonda yandan askılı çantalardan portföye, gece çantasından büyük çanta modellerine kadar hemen her modeli bulabilirsiniz. Canlı renklerin hakim olduğu ilkbahar/yaz koleksiyonunda siyah ve kahverengi gibi klasik renklerin yanı sıra, pastel renkleri bulmak da mümkün.

Özellikle bol aksesuarlı, desenli ve baskılı modeller dikkat çekerken sade ve kullanışlı modeller de göze çarpıyor. HNB çanta modelleri sezonun modasını yansıtırken, bayanlar için rahatlık ve kullanışlılığı da ön planda tutuyor.

Yeşil Çanta Şal Kombini

İpekevi Şallarla Canlanın!

HNB Çanta, birbirinden şık çantalara ek olarak bayanların en çok tercih ettiği İpekevi şal ve eşarplarını da müşterilerin beğenisine sunuyor. %100 ipek dokusu, renk ve desen çeşitliliği ile bayanların gözde markası olan İpekevi şal ve eşarplarda da klasik renklerin yanı sıra capcanlı renkler de kullanılmış.

Pembe Çanta Şal Kombini

Fuşya, pembe, pudra rengi, su yeşili, sarı ve yeşil bu sezonun en çok öne çıkan renkleri arasında. İpekevi’nin çok çeşitli desen seçeneklerinde ise baharı kıskandıracak güzellikteki floral koleksiyonu dikkatleri çekiyor. İpekevi’nin yeni sezon şal ve eşarpları arasında her yaşta ve her tarzda bayanın tercih edeceği bir ürün mutlaka var.

Sezonda 4 kez yenilediği koleksiyonlarıyla her yaştan kadınların beğenisini kazanan HNB, geniş ürün yelpazesi ve koşulsuz müşteri memnuniyetiyle sektördeki güçlü çizgisini de sürdürüyor.

Kırmızı Çanta Şal Kombini

HNB’de fiyatlar ne aralıkta!

HNB mağaza ve web sitesinde İpekevi şal ve eşarplar 90 TL – 150 TL arası, çanta çeşitleri 49 TL – 149 TL ve bay- bayan cüzdan modelleri 39 TL – 96 TL arası fiyatlarla müşteriye sunuluyor.

Hnb Anneler Günü Kupon

Anneler Gününe Özel %20 İndirim…

Anneler Günü’ne özel tüm mağazalarda ve www.hnb.com.tr’de İpekevi hariç tüm ürünlere %20 indirimli fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Gri Çanta Şal Kombini

Koşulsuz ve şartsız müşteri memnuniyetini ilke edinen genç markanın 2014 İlkbahar/Yaz modellerine alıcı gözle bakmanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Peki HNB ürünlerine nasıl ulaşırım?

Mağazalar, Antares AVM No:145 Ankara, Antares AVM No:134 Ankara, Nata Vega Avm 1. Kat No:146 Ankara, Ankamall AVM No:5 Kiosk Ankara, Ankamall AVM No:4 Kiosk Ankara, Kızılay AVM Ankara, Espark AVM No:113 Eskişehir.

İpekevi şal ve eşarplara ise Antares AVM Ankara, Nata Vega AVM Ankara ve Espark AVM Eskişehir mağazalarından ulaşabilir veya İpekevi ürünlerini sosyal medya hesaplarından sipariş verebilirsiniz.

Tüm ürünler ve online sipariş için www.hnb.com.tr adresinizi ziyaret edin.

Sosyal medya hesapları;
twitter.com/HNB_canta,
facebook.com/hnbcantaveaksesuar,
Instagram/HNB_canta,
Instagram/ipekevihnb

Fuşya Çanta Şal Kombini

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir