Hırkalarla Şık Kombinlere İmza Atın

Hırkalarla Şık Kombinlere İmza Atın

Soğuk havalar iyiden iyiye bastırdı. Artık günlük iç giyim mekanlarında muhakkak kışlıklarımızı giyiyoruz. Özellikle hırkalar kombinlerimizde en önde yer alıyor. Minimal şıklıktaki hırklarınızla, kombin yapmakta zorlanıyor musunuz? O halde bugün birbirinden farklı konseptte hazırladığımız dört kombini incelemeye ne dersiniz?

Kahverengi Uzun Hırka ve Etek Kombini

Kombin: Hırka: Chicnova, Etek: Societe, Çanta: River İsland

Sütlü kahvelere göz kırpın

Kış günleri ile birlikte kombinlerimizde renk dengeleri de değişir. Soğuk günlerin en çok tercih edilen rengi olan kahveleri, ilk kombinimizde ele aldık. Bizim kahve tonumuz sütlü kahve. Daha açık tonlardaki bu renk, sizi sert bir imajdan uzaklaştıracaktır. Sütlü kahveleri mintlerle kombinlemeye ne dersiniz? İşte ilk kombinimizde bunun en güzel örneğini görüyorsunuz.

Gri Uzun Hırka ve Saks Mavi Etek Kombini

Kombin: Etek: Chicwish, Çanta: Jimmy Choo, Şal: Kayra

Saks ve gri ile renklerin uyumunu yakalayın

Bazı renkler en çok birbiri ile kullanıldığında enerjileri ortaya çıkar. İşte saks ve gri ikilisi de bunlardan. Gri hırkalar basic modeller olduğundan, kış günlerinde birçok renge kontrast ton olarak yer alır. Bordo, siyah, lacivert bunlardan bazıları. Grinin daha enerjik durmasını istiyorsanız saks ile kombinlemeyi muhakkak düşünmelisiniz.

Bordo Hırka ve Uzun Etek Kombini

Kombin: Gömlek: Marni, Etek: Chicwish, Çanta: Marc by Jacobs

Sezonun en sevilen rengi bordo

Bu sezon gardroplarınıza ilk eklemeniz gereken renklerden birisi de bordo. Özellikle bu renk önümüzdeki sezonlarda sezon trend renkleri arasındaki hakimiyetini korumaya devam edecek. Bordo ve siyah uyumu ise en basic ve kolay kombinlerden. Siz de kararsız kaldığınız günlerde siyah eteklerinizi bordo hırkalarınızla kombinleyebilirsiniz.

Yeşil Hırka ve Uzun Etek Kombini

Kombin: Hırka: Sheinside, Çanta: Henri Bendel, Etek: Modanisa

Yağ yeşili, servi yeşili

Bazen bir renk adı verdiğimizde hafızamızda görüntü olarak tek bir ton belirir. Oysa bazı renklerin için girdiğinizde, karşınıza o kadar çok ton çıkar ki şaşar kalırsınız. İşte yeşil de bunlardan birisi. Özellikle bu sezon servi yeşili en çok konuşan trendler arasında. Siz de kombinlerinizde bu kış yeşilin her tonunu yer vermeye ne dersiniz..

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir