Hesaplı ve Şık Bir Yaz Kombini!

Hesaplı ve Şık Bir Yaz Kombini!

Hesaplı Tesettür Giyim Kombini

Hesaplı Tesettür Giyim Kombin Önerisi

Sizler için her gün yeni bir kombin önerisinde bulunmaya devam ediyoruz. Ama bu kez farklı! Bu kombindeki tüm ürünlerin fiyatı 200TL’nin altında!

Sizlere yine çok seveceğiniz bir kombin hazırladık. Üstelik bu kombin şık olduğu kadar da hesaplı! Yaz mevsiminin son ayını yaşadığımız şu günlerde sizler için hesaplı bir kombin önerisi sunmak istedik. Sezon sonu indirimlerinden yararlanmadan yaz bitmesin diyenlerdenseniz bu önerilerimizi dikkatle incelemelisiniz.

İstanbul’da henüz yaz mevsiminin o bunaltıcı sıcakları yeni yeni bastırdı. Geç gelen yazın ilacı ise sezon sonu indirimleri oldu. Şimdi tüm mağazalarda %70’e varan indirim günleri yaşanıyor. Siz siz olun bu indirimlerden yararlanın. Yararlanın ki şimdi alın önümüzdeki yaz da keyifle giyin. Şimdi tek yapmanız gereken küçük bir ihtiyaç listesi hazırlamak ve ardından en sevdiğiniz mağazalara uğrayıp indirim fırsatlarından yararlanmak. Unutmayın ihtiyacınızın dışına çıkmamak için küçük bir liste hazırlamak en iyisi, çünkü her indirimde olan ürün her zaman işimize yarayacak diye bir şey yok.

YesilTopuklar.com editörleri olarak sizlere yeni bir kombin önerimiz var. Bu kombinde kullanılan ürünlerin fiyatı ise 200TL’nin altında ve indirimde

  • Şal %20 İndirim!: LAMRA – 110.00 TL yerine 90.00 TL
  • Trençkot %70 İndirim!: İPEKYOL – 459,00TL yerine 138,00TL
  • Pantolon %70 İndirim!: İPEKYOL – 199,00 TL yerine 60,00TL
  • Ayakkabı %70 İndirim!: İPEKYOL – 249,00 TL yerine 75,00 TL
  • Çanta %53 İndirim!: MARJIN – 159.99TL yerine 74.99 TL

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir