Hermes 2015 Medor Saat Modelleri

Hermes 2015 Medor Saat Modelleri

Hermes Medor 2015 Saat Modelleri

Hermes, koleksiyonlarında her ürün grubu ile kadınların beğenisini kazanan markalardan. Hermes giyim koleksiyonu ve eşarp koleksiyonu bizim öncelikli takip ettiğimiz gruplardan. Hermes 2015 Saat modellerini ise özellikle konularımız arasına aldık. Saat ve aksesuar düşkünü tüm kadınların, Hermes’in bu yeni saat modelini muhakkak görmeleri gerekiyor.

Hermes Medor 2015 Saat Modelleri

Kombinlerimizin en önemli parçası şüphesiz ki saatlerimiz. Bazen seçtiğimiz bir saat, kombinimizin odak noktası olur ve kombinimizin havasını tamamen değiştirir. Hermes yeni sezonda Medor adını taşıyan bir saat modeli çıkardı. İlk baktığınızda oldukça iddialı olan bu model, etkileyici duruşu ile kadınların şimdiden ilgi odağı olacağa benziyor.

Hermes Medor 2015 Saat Modelleri

Hermes’in yeni saat modelleri arasında olan Medor modeli, kapaklı oluşu ve metal detaylı kayışı ile ilk etapta dikkatleri çekiyor. Hermes Medor modelinde ister sade klasik, ister taşlı ışıltılı iki alternatifi kadınlara sunuyor. İtiraf edelim bu iki farklı model de çok şık. Zamanın ve mekanın ruhuna göre bu iki model ayrı ayrı kombinlerde çok şık bir şekilde kullanılabilinir.

Hermes Medor 2015 Saat Modelleri

Saat tutkunu olan kadınların, YeşilTopuklar editörlerinin kalemine takılan Hermes 2015 Medor saat modellerini beğeneceğini düşünüyoruz. Kombinlerinde aksesuar şıklığına öne veren tüm kadınlara bu modeli özellikle öneriyoruz.

Hermes Medor 2015 Saat Modelleri

Yorumlar

“Hermes 2015 Medor Saat Modelleri” için bir cevap

  1. […] taviz vermeden hazırladığı tasarımlarıyla Hermes, farkını bir kez daha gözler önüne […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir