Her Yaşa Özel Sonbahar Kombinleri

Her Yaşa Özel Sonbahar Kombinleri

30 Yaşa Öze Tesettür Giyim Modelleri

Giyim stilinizi hangi etkenlere uygun olarak belirlersiniz? Moda, vücut tipi, trend.. Yesiltopuklar.com farklı yaş gruplarına özel kombin önerileri hazırladı. Eğer modaya değil yaşınıza uygun giyinmekten yanaysanız önerilerimizi dikkat edin!

Serin sonbahar günlerinde her yaş grubuna özel kombin önerileri.

20 Yaşa Öze Tesettür Giyim Modelleri

20’li Yaşlar

Yaşamın en güzel ve en keyifli yılları diyebileceğimiz 20’li yaşlar üniversite yıllarını da içine alan bir dönem. Yoğun tempoya sahip olduğumuz 20’li yaşlarda rahat parçalara ağırlık vermeliyiz. Bu yaşlarda rahatlık mı şıklık mı diye sorarsanız hiç düşünmeden rahatlık diyebiliriz. Feminenliğin arka planda olduğu, genç ve dinamik parçalar bu yaşlarda kombinlerinizde en çok yer vermeniz gereken detaylardan biri.

Şıklığını yarıştıracağın günler çok uzakta değil. İyisi mi sen cool ve sportif parçalarla günün, haftanın her saati vakit geçirmenin tadını çıkar.

20’li yaşlara özel kombin önerisi

Her Yaşa Özel Tesettür Kombin Önerisi

Lacivert düz renk bir şal ile kombinleyeceğiniz pötikareli uzun gömleğinizi Lacoste Lifestyle ayakkabılarla tamamlayarak sportif ve trendy bir görünüm yakalayabilirsiniz. Sırt çantası ve büyük gözlükler ise stilinizin tamamlayıcısı olacaklar. Kombininize hareket katacak parça ise çoklu yüzükler!

30 Yaşa Öze Tesettür Giyim Modelleri

30’lu Yaşlar

Olgun desek değil, heyecanlı ve hevesli desek hiç değil… Yaşama genç ve dinamik bir şekilde ayak uyduran 30’lu yaşlardaki kadınlar tecrübeli olmanın verdiği kendinden emin duruşlarıyla ön plana çıkarlar. Artık 20’li yaşlardaki kadar heyecanla ve heveslerle hareket etmekten ziyade ne istediğini bilen ruhu ile yaşama sıkı sıkı sarılıyorlar.

Çocukluk ve gençlik yıllarında hayallerini süsleyen feminen parçaları artık kombinlerinde kullanabilirsin. Günlük yaşamda ve iş yaşamında işine çokça yarayacak olan kap, trençkot ve uzun yelekler gardrobunda çokça yer almalı. Özel günlerde ise ışıltılı parçaların büyüsüne kapılmak için en doğru yaştasın.

30’li yaşlara özel kombin önerisi

Her Yaşa Özel Tesettür Kombin Önerisi

Bu sonbahar trençkotların boyut değiştirdiğine şahit oluyoruz. 30’u yaşlarınızda feminen parçalara ağırlık verebilirsiniz. Kayra yeni sezon trençkotunuzu topuklu stilettolarla kombinlerken üzerine lacivert düz renk bir şal şıklığınızı tamamlayacaktır.

40 Yaşa Öze Tesettür Giyim Modelleri

40’lı Yaşlar

Kendimizi bulduğumuz yaşın hep 30’lu yaşlar olduğunu sanıyorduk fakat yanıldık. 20’li yaşların eğitim ve kariyer planlamaları, 30’lu yaşlar çoklukla yeni evlilik dönemlerine alışma ve çocuk yetiştirme ile çokça yoğun bir tempoda bir geçiyor. Bunların hepsini göz önüne aldığımızda daha dingin ve kendimizi bulduğumuz dönemin 40’lı yaşlar olduğunu söyleyebiliriz.

Artık aile ve iş düzenimiz tam anlamıyla yetine oturdu. Şimdi olgun ve şık parçalara kombinlerimizde yer vererek ruhumuzu giyim stilimize de yansıtabiliriz.

40’li yaşlara özel kombin önerisi

Her Yaşa Özel Tesettür Kombin Önerisi

  • Kombin Detayları:
  • Etek/Bluz: Kayra
  • Eşarp: Aker
  • Ayakkabı: İlvi Love – Satın Al
  • Çanta: H&M

Geniş kesimli vücut hatlarını belli etmeyen plise eteğiniz ile kombinleyeceğiniz siyah bluzunuzu yine aynı tonlarda şık bir ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz. Klasik bir çanta ve desenli ipek bir eşarp stilinize son bir dokunuş yapabilirsiniz.

Şimdi yepyeni alışveriş sitemiz alisveris.yesiltopuklar.com ‘u ziyaret ederek yeni sezonun en iyi parçalarını bir tıkla inceleyebilir ve en hesaplı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir