Her Sezon Moda Olan Deri Ceketler

Her Sezon Moda Olan Deri Ceketler

Zühre 2015-16 Deri Manto Modelleri

Zühre 2015/16 Sonbahar Kış Deri Pardösü Modelleri

Her dönem moda olan deri parçalar, 2015/16 sonbahar-kış sezonunda da trendler arasına yerleşiyor. Genellikle siyah renginin hâkim olduğu deri ceketler, yeni sezonda bordo ve kahve tonlarında da kullanılıyor.

Zamansız parçalardan olan deri ceketler, her dolapta olması gerekenler klasikler arasına giriyor. Kısa modellerden uzun ceketlere, kap ve pardösülere kadar tüm dış giyimde kullanılan deriyi, tasarımlarda ayrıntı olarak da karşımıza çıkıyor.

“Sezon trendi deri ceketlerden öne çıkan parçalar nelerdir, kombinlerde nasıl yorumlanır?” sorularının cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Armine 2015-16 Deri Ceket Modelleri

Armine 2015/16 Sonbahar Kış Deri Ceket Modelleri

Deri Cekette Siyah ve Bordo Hakimiyeti

Deri parçaların en güzel halini çoğu zaman ceketlerde görüyoruz. Kombinlere elegan bir görüntü katan deri ceketler, sonbahar sezonunda genel olarak koyu renkleri taşıyor.

Bordo ve siyahın en güzel tonlarının hakim olduğu ceketler, tesettür giyim markalarından Armine Giyim 2015-16 Sonbahar Kış Koleksiyonuna damga vuran parçalar arasında yer alıyor.

Koleksiyonda hakim olan deri ceketlerin yanı sıra yelek modelleri de ilgi topluyor. Sonbahar dolaplarınızda mutlaka bulundurmanız gereken, kurtarıcı parçalar arasına giren deri ceketlerden öncelikle siyahı rengi tercih etmelisiniz.

Zara 2015-16 Deri Ceket Modelleri

Zara 2015/16 Sonbahar Kış Deri Ceket Modelleri

Etek Kombinlerinde Kısa Ceketleri Tercih Edin

Birçok parçayla uyum sağlayan deri ceketler; dantel, jean, elbise ve eteklerle ayrı bir havaya bürünüyor. Denim ve ekose trendini deri ceketlerle bir araya getirerek güçlü bir stil ortaya koyabilirsiniz.

Eteklerle kombinleyeceğiniz deri ceketlerde dikkat etmeniz gereken noktalardan biri de ceket boyudur. Özellikle yüksek belli eteklerle daha hoş görüntü veren deri ceketlerin kısa modellerini tercih etmelisiniz.

Ceketin boyunun eteğin belini tamamen kapatmaması daha doğru bir görünüm verecektir. Deri ceket modelleri arasında hakim olan fermuarlı siyah modellerin dışında, sezon trendi olan püsküllü modelleri de görmeniz mümkün.

Baqa 2015-16 Deri Ceket Modelleri

Baqa 2015/16 Sonbahar Kış Deri Ceket Modelleri

Elbiselere Eşlik Edecek Deri Ceketler

Tek renk sade elbiselerinizi deri ceketlerle bir araya getirerek kombinlerinizi oluşturabilirsiniz. Baştan aşağı simsiyah giyinerek kış aylarına uyum sağlarken yeni sezonun asi havasını da yansıtabilirsiniz.

Siyah-beyaz, kırmızı-siyah uyumunu da kullanarak güne özel kombin oluşturabilirsiniz. Kırmızının canlılığıyla deri ceketi buluşturabilir, aksesuarlarla zenginleştirebilirsiniz.

Özel bir davete, akşam çıkacağınız yemeğe giderken giyeceğiniz elbiselerinizle beraber kullanarak, şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Detaysız sade bir deri ceket kullanıyorsanız ve sade elbise tercih ediyorsanız aksesuarlarla hareket katabilirsiniz.

Seçil Store 2015-16 Deri Uzun Ceket Modelleri

Seçil Store 2015/16 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Deri Ceketlerin Salaş Şıklığı

2015’in yaz sezonunda trendler arasına giren ve tesettürlü hanımların da oldukça sevdiği salaş ceketleri 2015/16 sonbahar-kış sezonunda da görüyoruz.

Sonbaharın kurtarıcı parçalarından olan bu ceketler, deriyle buluşarak serin havaların koruyucularından oluyor.

Günlük şıklığınıza eşlik edecek bu parçaları jeanlerle kombinleyebilir, sokak stilinizi deri salaş ceketlerle yansıtabilirsiniz.

Seçil Store markasının yer verdiği deri salaş ceketler ve şık deri yeleklerle kombinlerinizi tamamlayarak, tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Yazı: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir