Her Köşesini Karelemek İsteyeceğiniz Kadıköy’ün 3 Konsept Cafe’si

Her Köşesini Karelemek İsteyeceğiniz Kadıköy’ün 3 Konsept Cafe’si

Choco Port Türkiye - Suflör Kadıköy - Leaf Co. Cadde

İki yıl evlerimize kapandıktan sonra şimdilerde normalleşmeyle ve baharın da gelmesiyle yepyeni mekanlarda keyifli anılar biriktirmek için hepimiz can atıyoruz. Lezzetli menüleriyle olduğu kadar konseptiyle de öne çıkan mekanlar şu sıralar favorimiz oluyor. İşte her köşesinde fotoğraf çekilmek isteyeceğiniz Kadıköy’ün en keyifli 3 konsept cafesi!

Choco Port Türkiye

1. Choco Port Türkiye

Azerbaycan menşeili Choco Port nefis çikolataları, tatlıları ve zengin alkolsüz içecek menüsüyle şu sıralar en gözde mekanlar listesinde başı çekiyor. Yolunuz Kadıköy’e düşecekse bu mekanı listenize mutlaka alın! ‘Çikolata limanınız‘ mottosuyla konuklarını ağırlayan mekan özellikle çikolatalı lezzetleriyle öne çıkıyor. Onun dışında neon pembe konsepti, LED ışıklı tabelaları, pelüş ayıcıklarıyla mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri.

Choco Port Türkiye

  • Choco Port Türkiye İletişim:
  • Adres: Osmanağa Mah, Bahariye Cad No:25/2 Kadıköy-İstanbul
  • Telefon: 0216 330 15 95
  • WhatsApp: 0535 030 15 95

Suflör Kadıköy

2. Suflör Kadıköy

İlgi çekici 2d konseptiyle Türkiye’de ilk ve dünyada dördüncü olan Suflör, tam anlamıyla sufle tutkunlarının gözde mekanı. Ev yapımı dondurma eşliğinde servis edilen 15 farklı çeşit sufle arasından seçim yapmak bazen zor olabiliyor. Aslında Suflör, sadece siyah ve beyaz renklerden oluşan farklı bir mekânmış havası veren iki boyutlu yani 2d konsepti ile dikkat çekmiyor. Aynı mekanda ikinci bir konsepti daha barındırıyor.

Suflör Kadıköy 90'lar Temalı Konsepti

Mekanın girişinde sizi 90’lar temalı konsept karşılıyor. Kadife koltuklar, atari konsolu, tüplü televizyon, nostaljik radyo, tetris… Fonda 90’lar müzikleri çalarken, Super Mario oynayabileceğiniz bir oyun köşesi de bulunuyor. Yine masa numaralarının 90’lardan kalma kasetlerde yazması hoş bir detay olarak karşımıza çıkıyor.

Suflör Kadıköy 90'lar Temalı ve 2d Konseptleri

Bir sufle yemenin ötesinde anı biriktirmek isteyenlerin Kadıköy’deki buluşma noktası olan bu mekanın her köşesi ayrı bir fotoğraf karesi olmayı hak ediyor. Küçük jestleri de unutmamak gerek, Suflör kasadaki minik ikramlarıyla  misafirlerini mutlu etmeyi başarıyor.

Suflör Kadıköy 90'lar ve Siyah Beyaz Konsept

  • Suflör Kadıköy İletişim:
  • Adres: Osmanağa, Nihal Sk. No:5/a, 34714 Kadıköy/İstanbul
  • Telefon: (0216) 550 24 44

Leaf Co. Cadde

3. Leaf Co. Cadde

Canlı Bitki & Cafe formatıyla kendinizi botanik bahçesinde gibi hissedeceğiniz Leaf Co., Kadıköy Bağdat caddesinin ilgi çeken mekanlarından biri. Sağlıklı ve lezzetli yemeklerle dolu menüsünü ruhunuza iyi gelecek müzikler eşliğinde sunan cafede, yüzlerce bitki çeşidini yakından incelemeniz mümkün.

Leaf Co. Cadde Menü

Bütün gün süren kahvaltı deneyimi ya da sadece leziz bir kahve molası için uğrayacağınız Leaf Co. Cadde‘nin her köşesinde fotoğraf çekilmek ise ayrı güzel. Hem lezzetleri hem de yeşilin verdiği huzuru için sadece yolunuzun Kadıköy’e düşmesini beklemeyip, özellikle gidilesi bir mekan…

Leaf Co. Cadde Kadıköy

  • Leaf Co. Cadde İletişim:
  • Adres: Suadiye, Hamiyet Yücese sokak No: 28, 34740 Kadıköy/İstanbul
  • Telefon: 0532 291 50 49

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *