Her Kadının İhtiyacı Olan 2017 “Must Have” Listesi

Her Kadının İhtiyacı Olan 2017 “Must Have” Listesi

Elifhanımcık Kıyafet Modelleri

2017 kışına yön veren trendlerden hazırladığımız “must have” listesine bakmadan geçmeyin.

Tesettürlü kadınların kombinlerine yansıyan, tek başına stil sahibi olan kusursuz tasarımlar kış dolaplarında yer muhakkak yer etmeli.

2017 Tesettür Giyim Kış Modelleri

 • Pileli Pelerin: Kayra – Satın Al
 • Plise Etek: Kevser Sarıoğlu

Tahtını Koruyan Pileler

2017 kışının stil sahibi parçalarından pileler, zirvedeki yerini koruyor. Muhafazakar kadınların kombinleride yer eden parça, kışın da en sevileni pileler eteklerden elbiselere ve pelerinlere kadar her yerde karşımıza çıkıyor.

2017 Tesettür Giyim Kış Modelleri

Ekose Desenler

Sezonda ekosenin yansımadığı hiçbir parça yok. Ancak must have listemizde yerini alan ekose desenli elbise ve gömlekler. Kış dolaplarına dinamizm katacak tasarımların sıcacık yün dokulu olanları soğuk havaların ısısını yükseltecek.

2017 Tesettür Giyim Kış Modelleri

 • Fırfır Elbise: Mimya
 • Fırfır Kazak: Zara

Kat Kat Fırfırlar

Kışın en sevilen detayları fırfırlar omuzlara işleniyor, stil sahibi görünümlerin adımı oluyor. Bu dinamik detay, yansıdığı kışlık tirko elbise ve kazaklara bambaşka bir hava katıyor.

2017 Tesettür Giyim Kış Modelleri

Triko Tunik ve Etek Birlikteliği

Must Hava listemizde bir de “best friend”lerimiz yer alıyor. Birbirini seven iki parçayı 2017 kışında kullanmazsanız olmaz. Siyah kalem eteklerle, triko tuniklerin birlikteliği sezona damga vuruyor.

2017 Tesettür Giyim Kış Modelleri

 • Kadife Elbise: Kayra  – Satın Al
 • Kadife Takım: Noi triko

Yıldızlaşan Kadife Tasarımlar

Kadife tasarımlar bilindik renklerinden sıyrılıp göz alıcı tonlara bürünüyor. Takım modasına uyum sağlayan bu trend, elbise ve eteklerde en sevilenler arasına yerleşiyor. 2017 kışına biraz farklılık katmak çokça trendleri yansıtmak isteyenler bu seçeneği göz ardı etmemeli.

2017 Tesettür Giyim Kış Modelleri

Trikolar: Tuğba & Venn

Trikonun Kış Tonları

Soğuk havalarda dolapların kahramanları olan triko parçalar, her koşulda olmazsa olmazlardan. Triko tunik ve kazakların yumuşacık dokularına camel, taba gibi trend renkler eşlik ediyor. Kışa özel kombinler hazırlamanıza yardımcı olacak bu tonlar, işleri kolaylaştıracak.

2017 Tesettür Giyim Kış Modelleri

 • Gri Triko Elbise: Zentoni – Satın Al
 • Mürdüm Elbise: Kayra

Boğazlı Triko Elbise

Hem sportif hem cool tavrın yeni temsilcisi kazak elbiseler, 2017 kışının zorunluluğu. Boğazlı tasarımları, ayak bileklerine inen halleri, bol kesimleriyle oldukça sevilen elbiseler soğuk havaların sıcak parçası.

2017 Tesettür Giyim Kış Modelleri

Nakış, Rozet ya da Arma

2017 kışına renk katan nakış, rozet ve armalar eğlenceli stillerin baş rol oyuncuları. Dingin bir kışa neşe katmak isteyenler nakışlı, rozet ya da rozetli tasarımlarla stil oyunlarına imkan tanımalı.

2017 Tesettür Giyim Kış Modelleri

Sweatshirt’süz Olmaz

2017 kışının en sportif parçası, sweatshirtler olmazsa olmaz listesinde başı çekiyor. Gömlek üzerine giyilen sweatshirt ya da tam da bu ikiliye uygun tasarlanmış tasarımlar. Hafta sonu stillerinin vazgeçilmez parçası olan, hatta yüksek modaya da hitap eden bu seçeneği dolaplara yerleştirin.

2017 Tesettür Giyim Kış Modelleri

 • Haki Pelerin: Nihan  – Satın Al
 • Kahve Pelerin: Nihan

Pelerin Kabanlar

Süper kadınların süper parçaları pelerinli kabanlar, havalı bir kombin için göz kırpıyor. Tutku uyandıran parçalar, sıcacık kaban dokularıyla beğeni topluyor.

2017 Tesettür Giyim Kış Modelleri

 • Puf Mont: Kayra
 • Salaş Palto: Kayra

Salaş Paltolar ve Puf Montlar

Dış giyimin en sevilenleri arasına yerleşen iki parça var. İlki salaş bol kesim kabanlar. İkinci ise yağışlı günlerin baş tacı şişme montlar.

2017 Tesettür Giyim Kış Modelleri

Kürklü Palto: Tuğba & Venn

Kürk Şıklığı

Her kışa damgasını vuran kürk, mertebe atlıyor. Baştan aşağı kürk montların görkemli halleri tutku uyandırıyor. Kürk bu iddiasını minimal düzeye indirense detaylara yerleşmesi. Dış giyim parçalarının yakalarında, kollarında veya kapüşonlarında görünen kürkleri muhakkak 2017 kışına dahil etmelisiniz.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir