Her İşe Dönüş Dolabının İhtiyacı Olan 8 Parça

Her İşe Dönüş Dolabının İhtiyacı Olan 8 Parça

Elif Doğan Pliseli Eteklerle Ofis Kombinleri

Ofise döndük ve artık aklımız işe dönüş dolaplarının ihtiyaçlarında. Salaş kıyafetleri bir kenara bırakıp konforlu şıklıklar aramanın vakti geldi. Sezonun en moda parçalarıyla yatırımlık listeler oluşturmak için de 8 öneri bizden!

Ofis Jileleri

Mesai saatlerinin hem ciddi hem ikonik görünümleri arasında jileler var.

Kayra Kazayağı Desenli Tüvit Jile - Mango Kazayağı Desenli Jile Elbise

Kayra Jile
Mango Jile Elbise

Belden hafifçe oturan bu parçaların kusursuz duruşları bazen beyaz bir gömlekle bazen de ince triko kazakla ancak kesinlikle topuklu bir bot/çizmeyle eşleşiyor. Kayra ve Mango’nun siyah kazayağı desenli jileleri de bizim radarımıza takılan seçimler.

Kevser Sarıoğlu 2021-22 Sonbahar – Kış Tafta Yelekli Takım

Yelekler Modernleşerek Geri Döndü

Yeni sezonun en trend parçaları arasında yelekler var. Geçmişin tozlu modası arasında yer alan yıldızımız, artık daha bir modern daha bir güçlü. Ofis stillerinin de tartışılmaz en karakteristik ismi yelekleri, bir de takımlayınca olan oldu demektir. Kevser Sarıoğlu’nun 2021/22 sonbahar – kış koleksiyonundaki yelekli takımlar da bizim radarımıza takılanlardan biri.

İpekyol Gömlek Normcore Süveter

İpekyol Süveter
Normcore Kareli Süveter

Süveterler Artık Mesai Saatlerinde

Hit’ler listesinde ismini parlatan süveterler, şimdilerde ofis kombinlerinde de baş rolü oynamaya hazır. Kabarık kollu gömleklerle harika uyum yakalayan tasarımlar, bazen kalın bir kemerle bazen ışıltılı bir kolyeyle eşleşerek mesai saatlerini güzelleştirmek için aramızda. İpekyol’un ekru boğazlı süveteri de tam bahsettiğimiz gibi.

Zühre Kahverengi Ceket Pantolon Takım

Zühre Takım

Kahverengi Blazer’lı Takım Ruhu

Zamansız favorilerimiz blazer ceketlere yeniden kavuştuk. Yeni sezonda kendileri o kadar popüler ki, ofis stillerinde olmaması düşünülemez. Bunun içinse en akıllıca alışveriş takımlardan geçiyor. Özellikle kahverenginin popüler olduğu 2021 sonbaharında Zühre’nin ikili takımı gibi favoriler listelere eklenebilir.

Kayra Deri Elbise

Kayra Elbise

Güçlü Bir İmaj: Siyah Deri Elbise

Ofis stillerinin kışlık görünümlerine deriler çok yakışıyor. Klasik siyahla güçlü bir imaj çizen parçalar, mesai saatlerinde verilmek istenen mesaja da oldukça uygun. İddialı karakterler yerine daha minimal elbiseler en güzeli. Kayra’nın sonbahar – kış koleksiyonundaki siyah deri de işe dönüş dolabının ihtiyaçlarından sadece biri.

Qooq Store Gömlek

Kurtarıcı Tuniklere Yer Aç

Pratik kombinlerin destek ekibi şık tunikleri dolaplara eklemek şart. Çünkü ‘Ne giysem’ sorusuyla cebelleştiğiniz o günlerde bir pantolon bir de güzel bir tunik en işe yarar eşleşme olacak. Farklı detaylar, trend renkler, kaliteli dokular ve iyi kesimler de tabii ki şart. Bunun için Qooq Store’un mürdüm gömleklerine göz atılabilir.

Melike Tatar Deri Pilieli Etek - Mango Kareli ve Piliseli Etek

Melike Tatar Deri Etek
Mango Ekose Etek

Pilisoley Etek Zamanı: Deri mi Ekose mi?

Pilili etekler, sonbahar görünümleriyle aramıza katılıyor. Mesai saatleri içinse iki isim birer yarış içine giriyor. Mesela Melike Tatar’ın deri pilileri mi, Mango’nun ekoseli pilileri mi? Her ikisinin de oldukça trend olduğunu düşünürsek seçim size kalıyor.

Normcore Triko Elbise

Normcore Haki Triko Elbise
Normcore Siyah Triko Elbise

Bir Triko İki Tarz

2021/22 sonbahar – kış dolaplarının joker parçası triko elbiseler, ofis günlerine de harika bir uyum sağlıyor. Hafta sonuna bir sneaker ile dahil olan baş rolümüz, ofis yoluna topuklu bir bot ya da çizmeyle adım atacak. Ayrıca, listemizde saydığımız yelek ya da blazer ceketlerle de harika bir ikili olacak.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir