Hemen Satın Alabileceğiniz Sezonun En İyi 5 Denim Modeli

Hemen Satın Alabileceğiniz Sezonun En İyi 5 Denim Modeli

Denim Tunik-Ceket-Elbise-Jile

Bahar mevsiminin en güncel stil kodunu denim’ modeller yazıyor. Sokak modasının baş tacı olan bu trend parçayı kombinlemek de bir o kadar zevkli. Neredeyse her renge uyum sağlayarak eforsuz birçok seçenek sunan denim modellerinden, hemen satın alabileceklerinizi bir araya getirdik!

Denim Trençkot – Pardösülerle Modern Stil

Diz aşağısı biten modelleriyle yeni sezona damga vuran denim trençkotlar, konforlu sürümleriyle yeniden karşımıza çıkıyor. Dünya modasında olduğu gibi tesettür giyim markalarında da baş rolü kaptırmayan denimlerden maksi boya sahip duruşu, Alia‘nın yeni sezonunda görüyoruz.

Alia Kot Trençkot ve Kap Modelleri

Neredeyse ayak bileklerine uzanan boylarıyla kap – pardösü olarak kullanabileceğiniz bu parça, dolaplara mutlaka eklenmeli. Qooq Store‘un yeni sezon koleksiyonunda da maksi boy, oversize kesimlerle tasarlanmış denim trençkotlara göz atabilirsiniz.

Benin Mavi Kot Etek Modelleri

Denim Eteklerle Gençlik Aşısı

Denim etekler, 2019 ilkbahar – yaz sezonunda oldukça sportif ve cool! Her yaşın kadınına uyum sağlayan, kombinlere gençlik aşılayan bu parçanın enerjisine kapılmak için beklemeyin. Chanel gibi dünya markalarından Zara gibi AVM markalarına kadar kendine geniş yer bulan bu tasarımlar, Benin markasında olduğu birçok tesettür giyim markasının koleksiyonlarında yerini aldı.

Kadriye Baştürk 2019 İlkbahar Yaz Denim Elbise

Denim Elbise ile Yaz Boyu Konfor

İlkbaharın serin havalarından yazın kavurucu sıcağına, her mevsimde sizi mahcup etmeyecek bir parça varsa o da denim elbiselerdir. Her ayakkabı modelinden her renk şal ve eşarba uyum sağlamayı bilen elbiselerin desenlerle de arası çok iyi. Bu eforsuz tavrıyla çok ama çok sevilen denim elbiselerden birisi de Kadriye Baştürk‘ün yeni sezon koleksiyonunda yer alıyor.

Kayra 2019 İlkbahar Yaz Çizgili Kot Tunik

Denim Tuniklere Çizgiyi Çek

Denim gömleklerin çizgili tişört ya da gömleklerle olan birlikteliğine alıştık. Çizgileri direk üzerine giymeyi seçen tunikler de farkını ortaya koyarak koleksiyonlara girdi. Kayra‘nın yeni sezonunda karşımıza çıkan incecik beyaz çizgilere sahip maksi boy denim gömlek tunikler, dolapların süper kahramanı olacak. Hafta içinden hafta sonuna cool’luk katacak çizgili denim tunikler yaza yakışan “en” parçalardan.

Kayra 2019 İlkbahar Yaz Kot Tunik-Pantolon Takım

Denim Takımlarla Eforsuz Kombin

Tunik – pantolon ikilileri, 2019 ilkbahar – yaz sezonunu esir aldı desek yeridir. Eforsuz kombin sunması, konforlu kesimleri ve baharı yansıtan renkleriyle gördüğü ilgiyi hak eden takımlar arasından denimler artık bir adım öne çıkıyor. Kayra, Hüma Sultan, Elif Eser ve daha birçok tesettür giyim markasında bulabileceğiniz denim takımlara dolaplarda mutlaka yer açmalısınız.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir