Hemen Sahip Olmak İsteyeceğiniz 14 Hesaplı Ürün

Hemen Sahip Olmak İsteyeceğiniz 14 Hesaplı Ürün

Alışveriş YeşilTopuklar'ın En Hesaplı Ürünleri

Sıcak havada nefes aldıracak, sezonun tüm trendlerini yansıtacak harika tasarımlarla, yaza muhteşem bir başlangıç yapın. Stil radarımızdan geçen ürünler arasından seçtiğimiz, yıldızı yüksek ve cep yakmayan tasarımları sizler de keşfedin. İşte hemen sahip olmak isteyeceğiniz 14 hesaplı ürün!

Alışveriş YeşilTopuklar'ın En Hesaplı Ürünleri

  • Petrol Düğmeli Tunik – Elit Butik: Satın Al
  • Lacivert Çizgili Tunik – LOREEN: Satın Al

Trend Ürünlerine Bakmakla Yetinmiyoruz

Yaz boyu trend listelerinde yer alan ancak yüksek fiyatlarından dolayı sadece bakmakla yetinilen onlarca ürün var. Uçuk fiyatlardan sıyrılan ve yüksek modanın parlayan yıldızlarına yer veren markaların harika tasarımları, hemen sahip olmak isteyeceğiniz türden.

Alışveriş YeşilTopuklar'ın En Hesaplı Ürünleri

  • Bordo Tunik Pantolon İkili Takım – Allday: Satın Al
  • Nefti Keten Tunik – Allday: Satın Al

Bol Pantolonların Ekürisi

Sezonun trend harikası diyebileceğimiz etek görünümü veren bol pantolonlarla kombinleyebileceğiniz bluz – tuniklere, para saçmanıza gerek yok. Hesaplı fiyatları, kaliteli kumaşları, trend desen ve renklerle karşımıza çıkan bu tasarımlar, alışveriş sepetinize eklenmek için can atıyor.

Alışveriş YeşilTopuklar'ın En Hesaplı Ürünleri

  • Haki Garnili Elbise – Everyday Basic: Satın Al
  • Hardal Fırfırlı Elbise – Missmira: Satın Al

Salaş Elbisesiz Yaz Geçmez

Trend harikalarının ana teması sportif yaz. Bu havayı en iyi yansıtan da hiç şüphesiz elbiseler. Uçuş uçuş, efil efil, püfür püfür… Ferahlık hissi uyandıran tüm ikilemeleri teker teker sıralayabiliriz. Hele ki bu elbiseler, sezonun trendi beyazla bir araya gelince, cool havadan geçilmiyor.

Alışveriş YeşilTopuklar'ın En Hesaplı Ürünleri

Şık Seçimler

Her ne kadar sportif bir yaza adım atmış olsak da, gerek iftar davetlerinde gerek özelleşen günlerde bir ayakkabı ve çantayla şıklaşacak tasarımlara ihtiyacımız var. İşte tam da böyle zamanlar için ihtiyacımız olan elbiselere para saçmaya hiç de gerek yok. Yazın trend renklerini yansıtan hem hesaplı hem şık seçimler sizi bekliyor.

Alışveriş Yeşiltopuklar'ın En Hesaplı Ürünleri

  • Gül Kurusu Puantiyeli Elbise – Refka: Satın Al
  • Sarı Cepli Elbise – Missmira: Satın Al

Cıvıl Cıvıl Yaz Renkleri

Natürel, sakin renklerdeki kıyafetlerinize eşlik edecek capcanlı bir tasarım, yaz enerjisini dolaplarınızdan kombinlerinize taşıyacak. 2016 yaz renklerini yansıtan, pembe, yeşil, mavi ve turuncunun en tatlı tonları, tutku uyandıracak türden.

Alışveriş YeşilTopuklar'ın En Hesaplı Ürünleri

  • Pembe Şal Yaka Kap – Puane: Satın Al
  • Açık Mavi Denim Pardesü – Refka: Satın Al

Akşam Serinliğine Cool Parçalar

Yaz aylarının sağı solu belli olmaz, bir bakmışsınız yağmur bir bakmışsınız rüzgarlı soğuk hava. Tam da bu kararsız havalar için -bir süper kahramanın pelerini gibi- omuzlarınıza konacak dış giyim ürünü şart. İster sezonun havalı ceketlerinden ister vazgeçilmez trençkotlardan isterseniz de çok sevdiğimiz yeleklerden birini, yaz dolaplarınız için seçin. Cep yakmayan fiyatlarıyla da kahraman sıfatının hakkını verecek harika tasarımlı parçalar, stilinizin cool parçaları olacak.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir