Hem Gelenekten Hem Gelecekten Lezzetlerin Buluştuğu Adres: Proje Cafe Galata

Hem Gelenekten Hem Gelecekten Lezzetlerin Buluştuğu Adres: Proje Cafe Galata

Proje Cafe Galata

İstanbul’un tam merkezinde, leziz yemekleri, göz kamaştıran sunumları, entelektüel atmosferi, eğitici atölyeleri ve workshopları ile beğenileri üzerinde toplayan bir mekan var: Proje Cafe. Mimar İdil Banu Özcan tarafından açılan ve işletilen mekan, bir mimarın estetik dokunuşlarını çok güzel bir şekilde yansıtıyor. Baktığınız her yerde özgün konsept ve tasarıma rastladığınız, bu tasarımların mekanla sınırlı kalmayıp, menüdeki yiyeceklere de yansıdığı bu mekanla ilgili tüm detayları keşfetmek için yazımıza buyurun.

Proje Cafe Galata Okuma Köşesi

En tatlı pazartesiler, en eğlenceli cumartesiler

Haftaya güzel bir başlangıç yapmak, yorgun geçen iş günlerinin ardından şöyle bir dinlenmek, hafta sonuna tatlı bir giriş yapabilmek için uğrayıp, amacınıza fazlasıyla ulaşabileceğiniz bir yer burası. Şirin mi şirin kavanoz tatlıları, sıcacık kış kurabiyeleri, tazecik portakallı kekler, kruvasanlar, tartlar ve dahası burada sizinle buluşmayı bekleyen tatlardan yalnızca birkaçı. Hal böyle olunca da diyet bozduran tatlılara eşlik eden kahveler, sıcak çikolatalar da eksik olmuyor elbette. Size düşen size yolunuzu Beyoğlu taraflarına düşürüp, bu keyifli mekanın tadını çıkarmak oluyor.

Proje Cafe Galata Kahvaltı Ve Tatlı

Hem gelenekten hem gelecekten lezzetlerin buluştuğu adres

Proje Cafe’de kültürümüzden çok iyi bildiğimiz ve aşina olduğumuz ekşi mayalı ekmekler, Trakya eski kaşarları ve humuslar, mutfağımıza yakın zamanda daha çok girmeye başlayan avokadolar, füme etler ve karamelize soğanlarla buluşuyor ve minik bir sandviç havasında servis ediliyor. Hem bildik-tanıdık tatlar hem de yeni kombinasyonlarla farklı deneyimlere açı olanların yüzünü güldüren mekanda, farklı tatların harmonisine şahit olmamak elde değil.

Proje Cafe Galata İç Mekan

Hafta sonlarının vazgeçilmezi keyifli kahvaltılar da burada değerlendirilebilecek seçeneklerden. Küçük masalarında, sıcacık ve sevimli atmosferlerinde, zevkli ve bilge mekan tasarımlarında kendinizi rahatça kahvaltı keyfi yaparken bulacağınız mekan, hafta sonuna da hızlı bir başlangıç yapmanızı garantiliyor.

Proje Cafe Galata İç Mekan

Galata’nın bu özel ve güzel mekanı, iş-okul çıkışı kahve keyiflerini, arkadaş buluşmalarını, hafta sonu kahvaltılarını, birebir hasret gidermeleri ağırlamaya devam ediyor. Biz de bu her bir detayı ayrı güzel, zevkli mekanı en kısa zamanda ziyaret edip, zengin menüsünden kendinize bir şeyler ısmarlamanızı tavsiye ediyoruz.

  • Proje Cafe İletişim:
  • Adres: Hacımimi Mahallesi, Lüleci Hendek Caddesi, 22A, Beyoğlu/İstanbul

Mekan Editörü Esra Ünal

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir