Hayalinizdeki Organizasyon Laura’s Boutique&Cafe’de

Hayalinizdeki Organizasyon Laura’s Boutique&Cafe’de

Lauras Butik Beylikdüzü

İstanbul’un yeni gözdesi Laura’S Boutique&Cafe, doğum günü, kına, baby shower gibi organizasyonlar için sunduğu eşsiz atmosferle hem size hem konuklarınıza ilkleri yaşatarak kusursuz bir hizmet kalitesi sunuyor.

Lauras Butik İçecekler

İstanbul Avrupa yakasının en popüler mekanlarından biri olmayı başaran Laura’S Boutique&Cafe, hayallerinizdeki organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Kusursuzluğu aradığınız özel günlerinizde Laura’S Boutique&Cafe ile ayrıcalığı hissedebilirsiniz.

Lauras Butik ve Cafe

Butik ve cafe konsepti ile ilkleri yaşamımıza sokan Laura’S, şimdi ise özel davetler için konuklarına kapılarını açıyor. Konfor, kalite ve kusursuz hizmet üçgeninin en doğru adresi olan Laura’S doğum günü, kına, baby shower gibi organizasyonlar için hayal ettiğinizin de ötesinde bir deneyim yaşatıyor.

Alkolsüz Mekanlar Laura's Butik Cafe

Laura’S Boutique & Cafe ‘de neler var?

  • Laura’S ‘da sadece organizasyon mekanı değil! Cafe ve butik konseptlerinden birisi de mutlaka ilginizi çekecektir.
  • Laura’S ‘a bir hayaller kulübü denebilir. İki girişimci kadın bir araya gelmiş ve İstanbullulara harika vakit geçirebilecekleri bir mekan oluşturmuş.
  • İlk önce organizasyonlardan başlayalım. Laura’S ‘ın mutfağını Haute Couture olarak tanımlayabiliriz. Yani burada kına, doğum günü gibi organizasyonlar çok rahat ve özel bir şekilde yapabiliyor. Gereken dekor ve süslemelerle istenilen tema mekana uyarlanabiliyor.
  • Büyük bir butik alanı ise üst katta konuklarını ağırlıyor. En özel parçaların sunulduğu butik seçkin konuklarını ağırlamaktan keyif duyuyor.

Şimdi sizlerde bu mekanı mutlaka keşfedin!..

Alkolsüz Mekanlar Laura's Butik Cafe

Alkolsüz Mekanlar Laura's Butik Cafe

Yorumlar

“Hayalinizdeki Organizasyon Laura’s Boutique&Cafe’de” için bir cevap

  1. […] de tuzlu lezzetlerin uyumunu bir arada yakalayacağınız Laura’S Cafe‘de aynı zamanda organizasyonlar için özel yemekler, ikramlıklar da hazırlanabiliyor. Üstelik şimdilerde sadece bayanlara […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir