Hayalen Modevi Abiye Elbise Koleksiyonu

Hayalen Modevi Abiye Elbise Koleksiyonu

Hayalen Moda Evi Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2016

Hayal Gibi Abiyeler Hayalen Moda Evi’nde

Tasarımlarıyla tesettürlü kadınlardan beğeni toplayan Hayalen Moda Evi, günlük giyimden özel davetlere kadar her anınıza eşlik edecek parçaları barındırıyor.

Moda evinin sahibesi Filiz Yetim’in, özgün çizgisiyle hayat bulan birbirinden özel tasarımlar oldukça ses getirdi. En özel günlerinizde sizlerin yardımcısı olacak birbirinden şık tasarımları, Hayalen Moda Evi’nin koleksiyonlarıyla sunuyoruz.

Hayalen Moda Evi Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2016

Davet Şıklığını Yakalayın

Bir davete katılmanız gerekiyor ancak şık olmanız gerekirken biraz da olsun klasik görünmeniz gerekiyor olabilir. Şık bir pardösü, klasik sade bir elbise, hiç şüphesiz bu gibi davetlerin en iyi parçalarından oluyor. Hayalen Moda Evi koleksiyonunda bulunan klasik olmakla beraber oldukça da şık görünüm veren tasarımlar, davet şıklığının en zarif parçaları arasına girecektir.

Hayalen Moda Evi Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2016

Bir Hayalin Rengi: Pudra

Her Sezon ve her mevsim moda olmaktan çıkamayan renklerden birisi de pembenin tonları oluyor. Pudra pembesi, şeker pembesi ve daha nicesi. Abiye kıyafetlerde ve özellikle tesettür giyimde pembe vazgeçilmez oluyor. Beyaz, esmer tenli fark etmeden herkeste harika duracak renklerden biri. Hayalen Moda Evi‘nin zarif çizgisi ve tasarımıyla şıklığa bürünen abiye tasarımlar, en özel günlerinizin baş tacı olacaktır.

Hayalen Moda Evi Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2016

Tesettür Abiyelerde Farklılık Arayanlara

Tesettür abiye modellerinde, birçok markada hatta birçok tasarımcıda benzer modellere rastlıyoruz. Farklı bir dokunuş hepimizin aradığı oluyor. İşte bu hayalinize kavuşturacak tasarımlar Hayalen Modaevi’nde karşımıza çıkıyor. İnce işlemeler, dantel detaylar, kabarık tül tasarımlar… Detayların en zarif hallerini Filiz Yetim’in harika tasarımlarında görüyoruz. Çizgisi ve modeliyle beraber renkleriyle de içinize ferahlık verecek abiye modelleri, elegan duruşuyla da beğeninizi kazanacak.

Gold ve siyahın harika buluşmasını göreceğiniz tasarım, özel gününüz için biçilmiş bir abiye. Özgün detayları ve asil duruşuyla farklılığı yansıtan abiye elbise modeli, tam da en özel gününüzde başrol oynayacak tasarımlardan oluyor.

Hayalen Moda Evi Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2016

Abiyede kullanılan siyah bordo gibi tasarımların yanı sıra pudra, krem gibi tonlar da koleksiyonların birçoğunda kendini gösteriyor. Dünya modacılarının da oldukça yer verdiği bu tonlar, abiye tasarımlarda krallığını – kraliçesi mi demeliyiz? – ilan ediyor. Hayalen Moda Evi’nin koleksiyonuna damga vuran bu renkler, farklı tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Brokar kumaşla tasarlanan pile ve kemer detaylı abiye tasarımlarına, etekleriyle hareket kazanan uçuş uçuş şık abiye elbise modelleri eşlik ediyor.

Hayalen Moda Evi Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2016

Baştan aşağı payetle tasarlanmış ve renk geçişleri sağlanan abiye elbise tasarımları koleksiyonda dikkat çekenler arasına giriyor. Parlak kumaşlarla oldukça sade tasarlanan abiye tasarımlarına ise şifon pelerin, duvak, kuyruklar eşlik ediyor. Dantel ve işlemelerle de özgün çizgilerin buluştuğu abiye elbiseler, özel gününüzün en özel tasarımları arasına girecek, harika modellerden oluyor.

Hayalen Moda Evi Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2016

Hayalen Moda Evi’nin koleksiyonundaki bu parçalara sahip olmakla beraber her modeli kendi zevkinize göre farklılaştırabilir hatta baştan aşağı sizi yansıtacak bir modele de sahip olabilirsiniz.

Yazı: Büşra Karagöz

Yorumlar

“Hayalen Modevi Abiye Elbise Koleksiyonu” için bir cevap

  1. Sipariş Kolik dedi ki:

    Çok güzel modeller var özellikle pudra rengine bayıldım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir