Haşema ve Tesettür Mayo Fiyatları

Haşema ve Tesettür Mayo Fiyatları

Haşema markası yeni sezon ürünleri ve ürün fiyatları ile alıcılarını memnun ediyor. 2009 yaz, yeni sezon haşema fiyatları model ve desenlerine göre fiyatları değişiyor. Haşema ürünlerinin fiyatları 110 ile 170 TL arasında. Haşema markasının çıkarmış olduğu tesettür mayolarının fiyatları ise 70 ile 130 TL arasında değişmektedir.

nira-1239narcicegi-siyah21

Yorumlar

“Haşema ve Tesettür Mayo Fiyatları” için 15 cevap

 1. özge dedi ki:

  buradaki haşamayı nasıl satın alabilirim?

 2. admin dedi ki:

  Merhaba;

  En yakın Haşema yetkili bayilerinden temin edebilirsiniz. Tüm Türkiye’deki bayilikler aşağıda linkini verdiğim sayfamızda bulunmaktadır.

  http://www.yesiltopuklar.com/hasema-urunlerini-bulabileceginiz-magaza-ve-bayiler.html

 3. serap dedi ki:

  guzel olmasına cok guzel de iki parca şeye okadar fiyat biçmeleri saçma neden bizde açıklar gibi uygyn seyler bulamıyoruz

 4. Özlem dedi ki:

  🙂 çünkü açıklar için uygun olan mayoların kumaşlarına 1 metre kumaş gidiyorsa bunlara 5 metre gidiyordur ayrıca model ve kesimde var bildiğin kıyafet oysaki açık bayanların giydiği mayoların model ve dikişleri bukadar zor kesinlikle değilsir serap hanım 🙂 yardımcı olduysam ne mutlu bana.

 5. Özlem dedi ki:

  yalnız fiyat olarak diyebileceğim şu ki, haklısınız. yani haşema ürünleri bulunabilecek alternatif markaların olmamasından kaynaklanan bir fiyat uçukluğu var. Yani “nasıl olsa alacaksınız” der gibi fiyatları abartabiliyorlar.

 6. KÜBRA dedi ki:

  BENCE FİYATTA BİR SORUN YOK GAYET İYİ ÇÜNKÜ GEÇENLERDE ARKADAŞIM DAHA FAZLASINI VERİP ALMIŞTI.130 HİÇBİŞEY DEĞİL BENCE YANLIZ MODELLERİ BİRAZ ABARTI YAPMIŞLAR O HOŞUMA GİTMEDİ

 7. esra dedi ki:

  hem hiç güzel değiller hemde fiyatlar çok yüksek denize gitmekten tiksindim..

 8. tuğba dedi ki:

  esra ne alaka anlamadım tiksinecek kadar ne varki? beğenirsin yada beğenmezsin o ayrı ama tiksinmek nefreti gerektirir. bunda nefret edicek bir durum yok. tesettürüne dikkat eden biri başka nasıl giyinip girebilirki?

 9. nur bağcı dedi ki:

  tuğba hanıma katılıyorum.

 10. gizem ünlü dedi ki:

  bence de fiatlar pahalı ama rahatlıgı ve denizden çıkınca vücuda yapışmaması güzel.ayrıca alt kıyafetler dar oluyor bence tesettüre fazla uygun değil[bazı modelleri],birde bonelerini biraz daha hoş yapsalar çok kabarık durmasa daha güzel olur…sevgilerimle

 11. esma görer dedi ki:

  modeller fena sayılmaz fakat fiyatlar çok yüksek

 12. merve-yasemin dedi ki:

  bu ne abi çok pahalı ama mayolar çok güzel…..

 13. zeynep dedi ki:

  biz FAS-AGADİR şehrinde yaşayan ilk türk ailesiyiz.siz çok şanslısınız.çok sayıda haşema modelleri var.oysaki burada haşema yok

 14. figen dedi ki:

  fiyatlar uçmuş..bu ne ya ben bununla düğüne giderim….fiyatıda kendiside çok ağır..biz bunun altından kalkamayız..abiyeden bi farkı yok bence..fiyat olarak..tamam elbise anladıkta onun altındaki tayt noluyo..dar paça resmen..bi de tesettürlü diyosunuz..bi de nası giyiliyo anlatırmısınız??

 15. fatos dedi ki:

  ben bu hasemodan istiyorum Almanyaya gönderiyormusunuz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir