Hardalın Bin Bir Tonu ile Ton Sür Ton Kombinler

Hardalın Bin Bir Tonu ile Ton Sür Ton Kombinler

Hardal Tesettür Giyim Modelleri

Ton sur ton kombinler 2019 kış mevsiminde tüm şehri etkisine alarak her yerde görülecek. Sevdiğiniz bir rengi ton sur ton kullanarak harika geçişler yaratabilirsiniz ama sezonun yükselen renklerinin peşinden gitmek isteyenlerin ilk tercihi “hardal tonları” oluyor.

2019 kış mevsiminde içinizi ısıtırken enerjinizi de yükseltecek renklerin başında hardal geliyor. Bu rengi kombinlerde kullanmanın en keyifli yolu ise ton sür ton akımından yararlanmak!

Hardal Tesettür Giyim Modelleri

Ton sür ton kombinlerden vazgeçemiyorsanız hardalın iki ya da üç farklı tonu ile harika kombinler oluşturabilirsiniz.

Tesettürlü kadınların imdadına yetişecek sezonun en güzel hardal tonlarında parçalarıyla sen şık tesettür kombin önerilerinden ilham alarak pratik kombinler hazırlayabilirsiniz.

Hardal Renkli Tesettür Kombinler

  • Kombin Detayları:
  • Hırka: JoinUs
  • Tunik: Mudo – 149.99 TL
  • Bot: İnci Deri
  • Çanta: Mudo – 119.99 TL

Dingin ve Sıcak Kombinler

Sakinlik aranılan kombinlerde sıcak hardal tonları tekrar favoriler arasında yerini alıyor. Hardal tonlarının kusursuz şekilde geçiş sağladığı bu kombini grinin nötr etkisiyle tamamlayabilirsiniz.

Soğuk kış günlerini hardalın sıcaklık hissi uyandıran tonları ile ısıtırken grileri minik detaylarda kullanarak harika bir denge oluşturabilirsiniz. Soğuk grilerin aksine sıcak griler ve doğal toprak renklerinin geniş renk paleti ile sakin, ferah ve ton sür ton kombinler oluşturabilirsiniz.

Hardal Renkli Tesettür Kombinler

  • Kombin Detayları:
  • Kaban: Koton – 199.99 TL
  • Kazak: JoinUs
  • Çanta: Furla – 2450.00 TL
  • Bot: Mudo – 299.99 TL

Modern Kış Düşü

Ofis şıklığına atıfta bulunan kaz ayağı trikolar eteklerle takım oluştururken maksimum stil çizgisi yakalıyor. Ayrıca geçmişten günümüze sezon trendine tüm gücüyle hükmeden kazayağı triko ve etekler ikilisi 2019 kış sezonunda da hakimiyet kuracağının sinyallerini veriyor. Bu sene ceket ve etek takımlarında olduğu kadar triko kazak, etek ve kaban üçlüsü olarak da ortaya çıkan ton sür ton renk uyumuyla ılık esintilere karşı stil dolu bir çağrıda bulunun.

Alışveriş sitemizi gördünüz mü?

Yeşiltopuklar, sezonun en trend ürünlerini bir arada topladığı alışveriş sitesi ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Tüm ürünler ve indirimler için şimdi alisveris.yesiltopuklar.com ‘a tıklayın!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir