Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Hamileyken Şık Görünmenin Sırları

Hamileyken Şık Görünmenin Sırları

Özel Tasarım Hamile Kıyafetleri

Hamileyken bile şıklığından ödün vermeyen kadınlara hayranız! Bununla beraber kısıtlı seçeneklerden, markaların hamile koleksiyonlarına pek de yer vermemesinden yakındığınızı duyar gibiyiz. E bir de tesettürlü kadın için oldukça zorlaşan stil karmaşasına sizler için harika önerilerimiz var. Hamileyken şık olmanın sırları yazımızda .

Sotra 2016 Elbise Modelleri

Rahatlık ve Konfor Ön Planda

Her daim bakımlı ve ışıltılı görünmek isteyen kadın, en hassas döneminde, hamilelelik dönemlerinde de her zamanki kadar güzel ve şık görünme uğraşında. Rahatlık ve konforu barındıran kusursuz şıklığı dozunda yaşayan tasarımları keşfedin .

LC Waikiki Hamile Giyim Modelleri

  • Yeşil Hamile Uzun Kollu Gömlek – LC Waikiki: Satın Al
  • Mavi Hamile Tunik – LC Waikiki: Satın Al

Günün Kurtarıcı Parçalarına Sahip Olun

Hamileler için tasarlanmış etek ve pantolonlar kurtarıcı parçalar için dolabınızda durmalı. Bunlara eşlik edecek bluzlar ise günlük hayatın vazgeçilmez parçaları. Olabildiğince sade tasarımları, birbirine en yakışan renk birliktelikleriyle kombinlediğiniz, günün yerinde şıklığını yakalayacaksınız.

LC Waikiki Hamile Elbise Modelleri

  • Gri Hamile Uzun Elbise – LC Waikiki: Satın Al
  • Turuncu Hamile Uzun Tunik – LC Waikiki: Satın Al

En Doğru Seçimler Her Zaman Elbiseler

Pantolon, etek ve bluz kombinlerinin pek de rahat olduğunu iddia edemeyeğiz. Özellikle sıcak havalarda mantıklı bir seçim gibi durmuyor. Bunun içinse en doğru seçenek her zamanki gibi elbiseler. Özellikle tesettürlü kadının kat kat kıyafetlerden kurtuluşu için sevilesi fikir olacak elbiseler en iyi çareniz.

Inayah 2016 Elbise Modelleri

Olabildiğince Bol Olabildiğince Şık

Tek seçeneğinizin elbise olması, sürekli aynı parçayla bu dönemi geçireceğiniz anlamına da gelmiyor tabii. Markaların hamileler için tasarladığı harika elbiselerin her hali, dolaplarınızda mutlaka yer almalı. Olabildiğince bol, olabildiğince geniş kesime sahip elbiseleri kullanırken tereddüt etmenize hiç gerek yok. Sezonda herkes tarafından revaçta olan bol ve salaş kesim elbiseler çok seviliyor .

Hamileler İçin Tasarlayan Fenomenleri Seçin

Sosyal medya üzerinden tasarımcıları keşfetmey unutmayın. Hamilelik dönemlerinin zorluğunun farkına varan birçok fenomen tesettür giyim tasarımcısı, koleksiyonların harika parçalara yer veriyor. Günlük giyimden özel günlere kadar heranı düşünen tasarımcılar, ihtiyacı karşılamakla kalmıyor, şıklığı en iyi haliyle sergiliyor.

Hamileler İçin Ferace ve Kaftan Modelleri

Ferace ve Kaftanları Göz Ardı Etmeyin

Elbiseler kadar rahat edeceğiniz bir parça varsa o da kaftan ve feraceler. Bir o kadar bol, konforlu ve incecik tasarlanan parçalar, zarifliğinize gölge düşürmeyecek .

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *