Hamilelere Özel 5 Farklı Yaz Kombini

Hamilelere Özel 5 Farklı Yaz Kombini

Hamileler için Tesettür Giyim Modelleri 2016

Puantiyeli Hamile Elbisesi – Satın Al

Bir kadının yaşamı boyunca yaşayacağı en güzel deneyimlerden biri olan hamilelik mucizevi bir süreç… Bu dönemde beslenmesine, günlük aktivitelerine, doktor kontrollerine ve ilaç kullanımına çokça dikkat ederler.

Hamileler için Tesettür Giyim Modelleri 2016

Yaşamlarındaki bu değişimlerin yanı sıra fiziksel değişim de hamile kadınları farklı ihtiyaçlara yönlendirir. Özellikle ilk kez hamilelik heyecanını yaşayanlar bu değişime kolayca uyum sağlayamayabilirler.

Hamileler için Tesettür Giyim Modelleri 2016

Hamile Uzun Tunik – Satın Al

Eski kıyafetlerini sorunsuzca giyeceklerini düşünürlerken belli bir zaman sonra dar gelen kıyafetler çokça sorun çıkarır. Tek çare bir gebe giyim mağazasına uğramaktır. İlk andaki bu bocalamanızı kolayca atlatmanıza ve kolaylıkla bu yeni duruma uyum sağlamanıza yardımcı olacak giyim önerileri şimdi Yesiltopuklar.com ‘da!

Yazlık Hamile Tesettür Kombini 2016

Elbise: Natasha Zinko

Modaya Değil Rahatlığa Önem Verin

Hamilelik öncesinde son derece stil sahibi ve trendleri yakından takip eden birisi olabilirsiniz, ancak şimdi moda ve trendlerden daha önemli bir şey var. Bebeğiniz… İşte bu yüzden kıyafet seçimlerinizde önceliğiniz rahatlıktan yana olmalı. Kullanışlı ve kesimleri itibariyle konforlu bir giyim stili oluşturmalısınız. Bu elbette ki zevklerinizden uzaklaşın demek değil. Ancak ilk önceliğinizi doğru belirleyin.

Yazlık Hamile Tesettür Kombini 2016

Gömlek: Mango

Kumaş Seçimine Dikkat

Hamilelik psikolojik ve fizyolojik olarak yaşamınızda büyük değişimlere yol açarken bu heyecanlı serüveni en keyifli bir şekilde geçirmeye odaklanın. Ancak unutmayın ki yaz aylarına denk gelen gebelikler diğer mevsimlere göre biraz daha zorlayıcı olabiliyor. Sıcak havaları eminiz ki siz hepimizden çok daha fazla hissediyor ve çok daha fazla etkileniyorsunuz. İşte bu yüzden yazlık, serin tutan kumaşları seçmeye özen gösterin. Pamuklu, keten ve organik kumaşlar doğru bir seçim olacaktır.

Yazlık Hamile Tesettür Kombini 2016

  • Kimono: City Chic
  • Etek: LC Waikiki – Satın Al

Renkleri Hissedin

Kombin oluşturmanın görsel bir durum olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Oluşturduğumuz kombinler ruhumuzun da bir yansıması… Özellikle renk seçimleri pskilojimizi dahi yakından etkiliyor. İşte bu yüzden özellikle gebeler kombin oluştururken doğru renk kombinasyonu yapmalarında fayda var. Maviler, toz pembeler, beyazlar ve pastel tonlar yaz mevsimi için doğru renk seçimlerinden olacaktır.

Yazlık Hamile Tesettür Kombini 2016

Elbise: Dolce & Gabbana

Ayak Sağlığını Önemseyin

Hamile kadınların kombin oluştururken dikkat etmesi gereken en önemli noktalardan birisi de hiç şüphesiz ayakkabılardır. Düz ve rahat modelleri tercih etmeye çalışmalısınız. Malzeme olarak yine doğal malzemeler ve ayağınızın hava almasına olanak sağlayacak özellikte modeller seçebilirsiniz.

Yazlık Hamile Tesettür Kombini 2016

Kimono: WithChic

Zamansız Parçaları Seçin

Hamilelik döneminde yapacağınız tüm giyim alışverişini hamile giyim mağazalarından yapmak zorunda değilsiniz. Etek, pantolon gibi karın bölgenize temas edecek parçalar dışındaki kap, pardesü, hırka, yelek, tunik ve bluzları her zaman yaptığınız mağazalardan da yapabilirsiniz. Özellikle salaş modellerin ön planda olduğu 2016 yazında hemen her markanın koleksiyonundan kendinize uygun parçaları bulabilirsiniz. Üstelik bu parçaları hamilelik sonrası rafa kaldırmak yerine tekrar tekrar kullanabilirsiniz.

Hamileler için Tesettür Giyim Modelleri 2016

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir