Hakkı Zade 1864: Üsküdar’ın Merkezinde Gününüzü Güzelleştiren Lezzetler

Hakkı Zade 1864: Üsküdar’ın Merkezinde Gününüzü Güzelleştiren Lezzetler

Hakkı Zade 1864 Üsküdar Fıstıklı Baklava

Üsküdar’da kadim lezzetlerin adresi Hakkı Zade, geçmişten gelen tecrübe, müşteri odaklı çalışma prensibi, yüz yıllık tarifler ve güler yüzlü hizmeti ile ziyaretçilerini memnuniyetle karşılayan bir yer.

Size yaşatacağı tek zorluğun “Hangi tatlıyı yesem?” düşüncesi olduğu bu kaliteli mekan, güzel manzarası, merkezi konumu, geniş menüsü, büyük porsiyonları ve güler yüzlü çalışanları ile keyifli anılara imzasını atan bir yer. Mekanla ilgili detaylar için siz de yazımıza davetlisiniz.

Hakkı Zade 1864 Üsküdar Çikolatalı Baklava -Osmanlı Kadayıfı - Fıstıklı Şehzade

Bir porsiyon lezzetli tatlıya ne dersiniz?

Mekanın geniş tatlı menüsünde ev baklavasından, sarı burmasına; künefesinden, kadayıfına; şekerparesinden, kaymaklı ekmek kadayıfına, muhallebisinden trileçesine kadar birçok çeşit seçenek yer alıyor.

Görüntüleri ile cezbeden, lezzetleri ile büyüleyen, porsiyonlarının büyüklüğü ile tatmin eden bu tatlılar, mekanı da favori tatlıcılarınızdan biri haline getiriyor.

Tatlısının yanına hafifletmek ve lezzetine lezzet katmak için dondurma eklemek isteyenleri de unutmayan işletme, bu konuda da oldukça iddialı gözüküyor.

Üsküdar’ın merkezinde gününüzü güzelleştiren lezzetler

Hakkı Zade 1864, Üsküdar’ın en merkezi noktalarından bir tanesinde, üst katlarından şahitlik edilen güzel manzarası eşliğinde arz-ı endam etmeye devam ediyor.

Hakkı Zade 1864 Üsküdar

Ulaşmak için saatlerce yol gitmek zorunda olmadığınız mekanları seviyorsanız burası tam size göre diyebiliriz. Sınırlı kapasitesi ve otopark sorunu dolayısıyla özellikle hafta sonları yer bulma sıkıntısı yaşayabileceğinizi de belirtmeden geçmeyelim.

Üsküdar’ın her daim en sevilen hem geleneksel hem modern tatlılarının sergilendiği mekanı Hakkı Zade 1864, büyük porsiyonları, lezzetli tatlıları, güzel manzarası, merkezi konumu, şık tasarımı ve güler yüzlü çalışanları ile misafirlerini memnuniyetle uğurlayan bir yer.

Kendinize bir güzellik yapmayı düşündüğünüz zamanlarda buraya gelerek, geniş menüsünden bir şeyler seçerek, mutluluğa giden yolda önemli bir adım atabilirsiniz.

  • Hakkı Zade 1864 Üsküdar İletişim:
  • Adres: Mimar Sinan Mahallesi, Hakimiyeti Milliye Caddesi, Atlas Sokak No:42, 34672 Üsküdar/İstanbul
  • Telefon: (0216) 334 10 20

Mekan Editörü Esra Ünal

Hakkı Zade 1864 Üsküdar Fıstıklı Kadayıf

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir