Haftaya Şık ve Rahat Bir Yaz Kombini İle Başlayın!

Haftaya Şık ve Rahat Bir Yaz Kombini İle Başlayın!

Yaza Özel Mint Gömlek Kombini

Hem rahat hem şık olmak istiyorsak genellikle tercihlerimiz uzun gömleklerden yana olmaktadır. Biz de kombinimizde sezonun öne çıkan renklerinden olan mint yeşili uzun bir gömleğe yer verdik. Kollarının kısa olması dikkat çekse de içine giyebileceğiniz bir penye bady ile kendi tercihinize uygun hale getirebilirsiniz. Cepleri ve düğmeleri gömleğimizde öne çıkan şık detaylar arasında. Metal baskı ve düğmeleri de aslında bu sezonda sıkça görmekteyiz. Mint yeşili bir gömlekle metal düğmelerin duruşunun gerçekten birbirine çok yakıştığını da söyleyebiliriz.

Böyle bir gömleğimizin altına açık sütlü kahve kumaş pantolonu tercih ederek kombinimizde uyum sağlayabiliriz. Yine aynı tonlarda sezonun trend modeli olan topuklu ayakkabı ile aksesuar ve şal tercihlerimizi yapabiliriz. Tek düze renklerin hakim olduğu bu kombine biz en çok narçiçeği rengindeki bir şalı yakıştırıyoruz. Tabi sizler farklı tonlarda soft bir rengi de tercih edebilirsiniz.

Yaz ayları geldiğinde dışarı çıkmalarımız daha çok artar. Bu sebeple de kıyafet tercihlerimizde sürekli kafamız karışır. Hangi renk ve modeli nasıl tercih etmeliyiz diye bazen çıkmaza girebiliriz. Size önerdiğimiz günlük bu kombimlerimizle umarım sizler için farklı fikirleri gösterebiliyoruzdur. Önemli olan yaz mevsimine uygun kıyafete sahip olabilmemizdir. Yaz günlerinde hepinizin rahat bir kıyafete sahip olması ve şık olması dileğimizle.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç

Yorumlar

“Haftaya Şık ve Rahat Bir Yaz Kombini İle Başlayın!” için 2 cevap

  1. esengül dedi ki:

    ya ne olur bu kombinleri temin etmem sağlayın .benim ayrı ayrı bulmam çok zor. lütfen 🙂

  2. admin dedi ki:

    Merhaba,

    Kombinler şuanda stil önerisi amaçlı yayınlanmaktadır. Fakat yakın zamanda online alışveriş fırsatları da sunmaya başlayacayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir