Haftasonuna Özel Pudra Renkli Yaz Kombini

Haftasonuna Özel Pudra Renkli Yaz Kombini

Haftasonuna Özel Pudra Renkli Yaz Kombini

Uzun elbiseleri sevmeyenimiz yoktur. Duruşu ve kullanım rahatlığı ile gardıroplarımızda birçok farklı elbise modellerimiz mevcuttur. Sizler için hazırladığımız bugünkü kombinimizde şık pudra bir elbiseye yer verdik. 2013 İlkbahar – Yaz sezonunun vazgeçilmez renkleri arasında olan pudrayı birçok tasarımda görmekteyiz. Soft tonların hakim olduğu bu yaz birbirinden güzel kıyafetleri mağazalarda gördük. 2014 Sonbahar – Kış sezonunda da soft tonlardaki tasarımların olacağını söyleyebiliriz.

Kombinimizde pudra renk elbiseyi ana renk olarak düşünebiliriz. Yazın hiçbir zaman vazgeçilmez rengi olan beyazı elbisemizi tamamlayacak cekette düşündük. Sizlere önerimiz beyaz bir ceketinizin muhakkak olması. Yazın kurtarıcı parçaları arasında olan beyaz ceketi, eteklerimizin ya da kısa kollu tunik ya da elbiselerimizin üzerine her zaman giyebiliriz. Ayrıca en kolay kombinlenecek renklerin başında beyaz gelmektedir.

Pudra elbisemizi mint tonları ile kullandık. Mint bir şal ve çanta kombinimizi tamamlayan aksesuarlarımız arasında. Bu yaz leoparı birçok tasarımda gördük. Kombinimizdeki ayakkabımızın alt ince şeridinin leopar olması ayakkabımıza şık bir görüntü sağlamıştır.

Kombinlerde ki en önemli ayrıntılardan birisi de doğru aksesuar tercihleridir. Aksesuar tercihlerinizi kombindeki ana rengin bir açık ya da bir koyu tonunu seçebileceğiniz gibi, kombindeki diğer renk tercihlerinden yana da kullanabilirsiniz.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç

Yorumlar

“Haftasonuna Özel Pudra Renkli Yaz Kombini” için bir cevap

  1. hanife dedi ki:

    pudra elbiseyi nerden bulabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir