Haftasonuna Özel Arıduru Bir Kombin

Haftasonuna Özel Arıduru Bir Kombin

Mint Elbise Kombini

Bu yaz mint yeşili adeta altın çağını yaşadı. Birçok kıyafet ya da aksesuarda mint yeşilini görmekteyiz. Bizler de mintin bu cazibesine kapılanlar arasındayız diyebiliriz. O açıdan kombinimizde şık bir mint yeşili elbiseyi tercih ettik. Elbisemizdeki beyaz yaka şeridi ve özel broşu dikkat çeken detaylar arasında gelmektedir. Kesimi ve rengi ile albenili bir tasarım olan bu elbiseyi beyaz sade bir ceket ve beyaz kumaş pantolonla kullanabiliriz.

Duru bir güzelliği olan bu renk aslında sıcak yaz günlerinde doğal duruşuyla hemen fark edilmektedir. Kombiminizde tercih ettiğimiz mint yeşili çanta ve farklı tonları da içinde barındıran eşarbımızı da söyleyebiliriz. Mint renginin aslında birlikte kullanıldığı birçok renk vardır. Eğer kombinde çok sade oldum diye düşünürseniz nar çiçeği takılarla hareket getirebilirsiniz.

İnsan sevdiği renk içinde en çok kendisini mutlu hisseder. Özel bir yemek ya da özel bir görüşmede öncelikli tercihimiz her zaman için rengi ve tasarımı ile en çok sevdiğimiz kıyafetlerimizdir. Hepimizin gardıroplarında bu tarz iki, üç kıyafet muhakkak bulunmaktadır. Bizler bunlara kurtarıcı kıyafetler de diyebiliriz.

Böyle bir kombin içinde narçiçeği bir bilezik, romantik bir romanın başlangıç metni içinde yer alabilir. Böyle bir aksesuar, böyle bir kombinin püf noktasını oluşturabilir. Böyle bir kombine herkes tarafından hayranlık duyulabilir.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir