Haftasonu Gezi Önerisi: Atevi Binicilik Kulübü

Haftasonu Gezi Önerisi: Atevi Binicilik Kulübü

Atevi Binicilik Kulübü

İstanbul Çekmeköy‘de, atlarla tanışmak, binicilik dersleri almak, keyifli at biniş deneyimleri yaşamak isteyenler için özel bir kulüp mevcut: Atevi Binicilik Kulübü. 45m x 35 m’lik bir açık menaja, 60m x 17,5 m’lik bir kapalı menaja ve 4m x 3m’lik 28 adet ahıra sahip mekan, binicilik sporuna ilgi duyanlar ya da yepyeni bir deneyim yaşamak isteyenler için kaçırılmaz fırsatlar sunuyor. Kulübün kuruluş amacı ve vizyonu ise binicilik alanında öğrenmeye hevesli olanlar, binicilik sporuna ilgi duyanlar ve bu alanda kendini geliştirmek isteyenler için imkanlar sunmak ve kişilere atçılık sporunu sevdirmek ve bu alanda gelişimlerini sağlamak olarak ifade ediliyor. Bunlara ek olarak, doğal yaşamın, hayvanların, özellikle atların bu konudaki bilimsel olarak da ispatlanmış özelliklerini kullanarak, zihinsel ve bedensel engelli bireylere özel eğitim programı ve binicilik dersleri de uygulanıyor.

Haftasonu Gezi Önerisi Atevi Binicilik Kulübü

Belgeli antrenörler ile her yaştan birey için binicilik dersleri

Kulüpte belgeli antrenörler, çocuklar ve yetişkinler için özel olarak binicilik dersleri veriyor. Doğru teknik ve hedeflerle de kısa zaman içerisinde bir hayli ilerlemek mümkün kılınıyor. Çocuklar için minik pony atlarla eğitim gerçekleştirilebiliyor. Şirket ve firma çalışanları için ise, ekip ruhunu geliştirme amaçlı toplu eğitimler veriliyor. Grup halinde rehabilitasyon, yöneticiler için liderlik vasıflarını geliştirme gibi amaçlar için de kullanılabilen atçılık dersleri, iş hayatında da farklılık yaratmak isteyenler için önemli bir avantaj sağlıyor. İsteğe bağlı olarak okul bahçelerinde de özel personel eşliğinde çocukların güvenliği ön planda tutularak binicilik dersleri verilebiliyor.

Haftasonu Gezi Önerisi Atevi Binicilik Kulübü

Sosyal etkinlikler, doğum günleri, film setleri ve reklamlar için de başvurulan adres

Yeşil çimlerle kaplı ve ahşap masalar bulunan bir alan sahip kulüp, doğum günü ve diğer organizasyonlar için de imkan sağlıyor. Üstelik ister anlaştığınız bir catering şirketi ile, ister kendi hazırladığınız yemekleri getirebiliyor isterseniz de kulüpten talep ederek yemek servisi yapılmasını sağlayabiliyorsunuz. Böylece öze gününüzde hem geniş bir alanda sevdiklerinizle birlikte olma hem de çiftlikteki atlarla binicilik deneyimi yaşama fırsatına kavuşuyorsunuz.

Haftasonu Gezi Önerisi Atevi Binicilik Kulübü

Bir çok reklam ve film çekimlerine de ev sahipliği yapan kulüp, bu amaçla atların kullanılmasına da olanak sağlıyor. Çeşitli dizi, film ve reklamlarda gördüğümüz at bulunan sahnelerde, bu kulübün sahip olduğu atlar kullanılıyor.

Haftasonu Gezi Önerisi Atevi Binicilik Kulübü

Siz de farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız, at biniciliğine ilgi duyuyorsanız, ya da önceki tecrübelerinizden hareketle binicilik deneyiminizi daha da artırmak istiyorsanız, Atevi Binicilik Kulübüne mutlaka uğramalısınız.

Haftasonu Gezi Önerisi Atevi Binicilik Kulübü

  • Atevi Binicilik Kulübü İletişim
  • Adres: Sırapınar Köyü, Cömert Sokak, No:16, Ömerli, Çekmeköy/İstanbul
  • Tel: (0532) 314 40 20

Hazırlayan: Esra Ünal

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir